reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny jestem po teleporadzie jeszcze raz zapytałam lekarza o Nifty i tym podobne testy ,czy jeśli zrobię i wynik byłby (cudem )właściwy to czy w dalszym ciągu będzie zalecał amniopunkcje?Powiedział ,że jeśli będzie wynik prawidłowy to jednak odstąpił by od amniopunkcji i na nim polegał .Uprzedził oczywiście ,że badanie mikromacierzy wraz z amniopunkcja bada sporo więcej chorób genetycznych .Zdecydowałam się zrobić Nifty ,czekam na telefon od położnej może jutro uda się zrobić pobranie krwi i wtedy wyniki będą na przyszły tydzień. Nie mam nic do stracenia a zyskam już jakaś wiedzę wcześniej .
Bardzo dobrze zrobiłaś, zawsze coś szybciej będziesz wiedzieć. Mocno trzymam za Ciebie kciuki. Nie trać nadziei Kochana. Będzie dobrze ❤️❤️
 
reklama
Ja tak samo… a co jesz w ciągu dnia zazwyczaj, jak to u Ciebie wyglda ?
Cokolwiek dam radę. Jogurty działają rano, owoce, chleb lub bułka z masłem, warzywa w większości ok. Oh i lody(?)
Generalnie położna powiedziała żeby jeść cokolwiek co mi przez gardło przejdzie, w pierwszym trymestrze jest ok, i dziecko samo będzie pobierać co potrzebne. Ale żeby nie tracić wagi w drugim trymestrze i pilnować zdrowej diety bo wtedy już jest ważne co jem.
 
Ja mam +4,5 kg na tym etapie, aż strach pomyśleć co będzie dalej 😂
Ale za to ani razu nie wymiotowałam, w ogóle mnie nie mdliło, a apetyt mam jak nigdy, po 30 latach życia nauczyłam się w końcu jeść śniadania jak człowiek 😀 oby tak zostalo
To jest chyba trochę nie do przewidzenia z nami hmm mam plus 5 i tak mi niedobrze że prawie niczego jeść ostatnio nie mogę...woda😘
 
W środę mam prenatalne, a w czwartek jedziemy w rodzinne strony głosić nowinę 😉 jestem ciekawa reakcji. A mogą być różne niestety 🙄
Dopadł mnie taki stres, że jeszcze nie wstałam dzisiaj z łóżka...czuję się paskudnie.. 🫣 wypije dzisiaj wiadro melisy.
A propo, mąż stwierdził, że jak będzie dziewczynka to nazwiemy ją Melisa, bo ciągle ją piję 😀 ślicznie imię, ale mamy już podobne - roślinne - w rodzinie. 😛

A Przy okazji zapytam w innym temacie.
Pije duzo wody, a mam okropnie suche usta - jak nigdy. Polecicie jakieś sposoby, kosmetyki? 🙂


PS. Dostałam szlaban na detektor 😂😂😂 stary skonfiskował i nie ma, ale zdążyłam już dzisiaj posłuchać 😂
Czemu skonfiskował?
Tak z ciekawości: Jest jakaś mamusia z drugim dzieciątkiem? W jakim wieku teraz jest pierwsze dziecko?
Moja córka ma skonczone 6lat 😉 to moja 4 ciąża ale drugie dziecko

Ale dużo naprodukowałyście 🙈 ja dziś byłam ponownie u ginekologa genetyka ale ze sobą i córką... Niestety potwierdził to co już wiem że tą chorobę co ma córka i prawdopodobnie odziedziczyła po mnie jest bardzo ciężko wykryć w badaniach ☹️ jej dna z krwi wysłali na jakieś nowoczesne badania a mi pobrał kawałek skóry (bo u córki nie ma opcji na coś takiego) i też wysłał na badania bo może tak uda się coś ustalić 🤷 ale niestety na wyniki czeka się od 4 do 6 miesięcy więc mogę być już po porodzie... Dlatego dodatkowo cieszę się że to dziewczynka bo jestem spokojniejsza i jakoś wierzę że będzie wszystko dobrze ❤️ gratuluję wszystkim dzisiejszych wizyt 😍 dawać tu fotki 😉 i trzymam kciuki za kolejne ✊
 
reklama
Hej ! Kciuki za wizyty czekam na wiesci !
Ja pisalam do swojego gin bo ten brzuch od wczoraj mi sie stawia i twardnieje ...i zaczynam schizowac...nie boli ani nic..
 
Do góry