reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej, ja już po :)

Wszystko wyszło okey, dzieciak brykał tak że ciężko było uchwycić. 68 mm człowieka. Udało się przez powłoki brzuszne i o dziwo warunki mam napisane że dobre 🙈 także mój fat na brzuchu nie jest taki najgorszy na to wygląda ;)
Wskoczyliśmy dwa dni do przodu, a więc z 12+4 na 12+6, więc jutro zaczynam 14 tydzień 😱😱 wow...
USG było dość szybkie, trwało może 10 min, no ale mam nadzieję że wszystko co trzeba zbadane;)
Kamień z serca.
Miałam jeszcze termin "just in case", gdyby coś źle wyszło, albo odwołali NFZ zarezerwowany prywatnie na 05.01. I teraz mocno zastanawiam się czy iść czy już olać.... Jak myślicie?
Super wieści ,każda dobra nowina na forum podbudowuje nas wszystkie ❤️
 
reklama
Ja odebrałam go bardzo dobrze. Mało mówił ale konkretnie. Sprawił wrażenie bardzo dobrego specjalisty. Jesteś w dobrych rękach! Cieszę się że u Ciebie zgodził się na nifty, zawsze to szybciej i całkowicie nieinwazyjne. Bardzo mocno trzymam kciuki i myślę o was Ciepło 🍀


No właśnie te USG co mam zarezerwowane to też genetyczne, na wypadek gdyby coś trzeba było powtórzyć z żebym nie szukała na szybko to tak sobie przezornie kilka tyg temu zarezerwowałam. Więc to by były dwa prenatalne pod rząd 😅 co jeszcze kuszące to fakt że miałabym je płacone z pracowego pakietu medycznego. Ale... Chyba nie ma co szukać dziury w całym...

Aaaaa, myślałam, że to taka zwykła kontrola i zwykle usg. No to faktycznie jeśli na jednym prenatalnym wyszło wszystko w porządku to chyba zostaje czekać na kolejną „standardową” wizytę u swojego lekarza :)
 
Hej, ja już po :)

Wszystko wyszło okey, dzieciak brykał tak że ciężko było uchwycić. 68 mm człowieka. Udało się przez powłoki brzuszne i o dziwo warunki mam napisane że dobre 🙈 także mój fat na brzuchu nie jest taki najgorszy na to wygląda ;)
Wskoczyliśmy dwa dni do przodu, a więc z 12+4 na 12+6, więc jutro zaczynam 14 tydzień 😱😱 wow...
USG było dość szybkie, trwało może 10 min, no ale mam nadzieję że wszystko co trzeba zbadane;)
Kamień z serca.
Miałam jeszcze termin "just in case", gdyby coś źle wyszło, albo odwołali NFZ zarezerwowany prywatnie na 05.01. I teraz mocno zastanawiam się czy iść czy już olać.... Jak myślicie?
Ooo to mnie dogonilaś ❤️❤️ cudowne wieści. , Właśnie ci chwilę forum odświeżam czy już są informacje od Ciebie ❤️❤️ aaa jeszcze dwa dni i ja idę 😬😬😬
 
Co za cudowne wiadomości, aż super się je nadrabia ❤️ Gratuluję udanych wizyt ❤️ Też dzisiaj pobolewał mnie brzuch, ale po magne B6 przestaje się stawiać i czuję ulgę. 🙆‍♀️ Zazdroszczę Wam dziewczyny tego spadku wagi, u mnie z 2.5 kg na plusie (czuję, że to głównie zatrzymana woda, bo zostają mi ślady po dotknięciu) - no i już się czuję taka rozlazła. Boję się, że za chwilę całe łoże zajmę swoją osobą 😂

A jak długo używacie tych detektorów? W sensie.. parę minut? Sekund? 😅
 
Ooo to mnie dogonilaś ❤️❤️ cudowne wieści. , Właśnie ci chwilę forum odświeżam czy już są informacje od Ciebie ❤️❤️ aaa jeszcze dwa dni i ja idę 😬😬😬
Zobaczysz, będzie pięknie 😍

Ja sobie chyba dzisiaj zamówię poduszkę, jako znak że jest ok i mogę odetchnąć. Jeszcze dalej nie wiem czy c czy u ;p
Bardzo się też cieszę że chyba wreszcie zaczniemy z mężem rozmawiać jak to będzie. Do tej pory ucinaliśmy rozmowy jak któregoś poniosła radość z ciąży, żeby nie wybiegać w przyszłość bo wszystko może się zdarzyć. Ale skoro jest ok, to chyba nie ma co pielęgnować czarnowidztwa, bo jak się coś ma stać to może w każdej chwili nawet minutę przed porodem. Chyba czas odetchnąćz bo zwariujemy (takie głośne przemyślenia).
 
Zobaczysz, będzie pięknie 😍

Ja sobie chyba dzisiaj zamówię poduszkę, jako znak że jest ok i mogę odetchnąć. Jeszcze dalej nie wiem czy c czy u ;p
Bardzo się też cieszę że chyba wreszcie zaczniemy z mężem rozmawiać jak to będzie. Do tej pory ucinaliśmy rozmowy jak któregoś poniosła radość z ciąży, żeby nie wybiegać w przyszłość bo wszystko może się zdarzyć. Ale skoro jest ok, to chyba nie ma co pielęgnować czarnowidztwa, bo jak się coś ma stać to może w każdej chwili nawet minutę przed porodem. Chyba czas odetchnąćz bo zwariujemy (takie głośne przemyślenia).
Ja też powiedziałam. Do męża że jak wyjdziemy z badań i będzie wszystko dobrze to jedziemy kupić poduszka .ja biorę u
 
Ja też powiedziałam. Do męża że jak wyjdziemy z badań i będzie wszystko dobrze to jedziemy kupić poduszka .ja biorę u
Ja też cały czas byłam zdecydowana na u, ale potem ktoś napisał że u nie jest najlepsze do karmienia i zajmuje mega dużo miejsca. Stąd muszę jeszcze research zrobić. Chociaż nie ukrywam że opcja nie przekładania poduszki z boku na bok jest kusząca 😅
 
Co za cudowne wiadomości, aż super się je nadrabia ❤️ Gratuluję udanych wizyt ❤️ Też dzisiaj pobolewał mnie brzuch, ale po magne B6 przestaje się stawiać i czuję ulgę. 🙆‍♀️ Zazdroszczę Wam dziewczyny tego spadku wagi, u mnie z 2.5 kg na plusie (czuję, że to głównie zatrzymana woda, bo zostają mi ślady po dotknięciu) - no i już się czuję taka rozlazła. Boję się, że za chwilę całe łoże zajmę swoją osobą 😂

A jak długo używacie tych detektorów? W sensie.. parę minut? Sekund? 😅
Dosłownie 2 min temu myślałam o Tobie, czy juz dostalaś ten detektor :D
U mnie za pierwszym razem wyszło najdłużej, nie miałam jeszcze patentu dobrego. Teraz już mniej więcej wiem gdzie szukać (chociaż parę dni temu dziecko było bardziej po lewej od środka, a wczoraj przesunęło się parę cm w prawo). Wtedy może całość trwa z 10 min. Musiałam oczywiście nagrać serduszko jeszcze :)
Teraz samo szukanie około 2-3 min i słucham z 30 sekund. Tak mi się wydaje, ale jak to wychodzi w rzeczywistości kto wie 🤣
 
Dosłownie 2 min temu myślałam o Tobie, czy juz dostalaś ten detektor :D
U mnie za pierwszym razem wyszło najdłużej, nie miałam jeszcze patentu dobrego. Teraz już mniej więcej wiem gdzie szukać (chociaż parę dni temu dziecko było bardziej po lewej od środka, a wczoraj przesunęło się parę cm w prawo). Wtedy może całość trwa z 10 min. Musiałam oczywiście nagrać serduszko jeszcze :)
Teraz samo szukanie około 2-3 min i słucham z 30 sekund. Tak mi się wydaje, ale jak to wychodzi w rzeczywistości kto wie 🤣
No właśnie nie dostałam! 😂 Cały dzień o nim myślę i wymyślam coraz więcej pytań, a status jest niezmienny: w drodze. 😱 No już jutro musi być 😱

No widzisz, praktyka czyni mistrza 😅
U mnie ostatnio na usg wiedzieliśmy, jak dziecko nam przeskakiwało, machało i w ogóle - było bardzo aktywne. Mam nadzieję, że je złapię 😱
 
reklama
Do góry