reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Co do płci to uważam ze będę miała dziewczynkę . Brzuch się rozlał na boki, mam pryszcze i No nie za bardzo ,,promienieje,, . Ale nie mam ochoty na słodkie a na ostre :p zobaczymy
Mnie wszyscy mówili, ze chłopak bo promienieje, tymczasem odrzucenie od mięsa i to ze zaczęły wychodzić mi pryszcze sugerowało dziewuszke i tak tez wyszło na prenatalnych ;-)
 
Dziewczyny jestem po teleporadzie jeszcze raz zapytałam lekarza o Nifty i tym podobne testy ,czy jeśli zrobię i wynik byłby (cudem )właściwy to czy w dalszym ciągu będzie zalecał amniopunkcje?Powiedział ,że jeśli będzie wynik prawidłowy to jednak odstąpił by od amniopunkcji i na nim polegał .Uprzedził oczywiście ,że badanie mikromacierzy wraz z amniopunkcja bada sporo więcej chorób genetycznych .Zdecydowałam się zrobić Nifty ,czekam na telefon od położnej może jutro uda się zrobić pobranie krwi i wtedy wyniki będą na przyszły tydzień. Nie mam nic do stracenia a zyskam już jakaś wiedzę wcześniej .
 
Ja mam zgagę czasem jak wstanę rano to już jak otwieram oczy to mam zgagę i wszystko stoi mi w gardle muszę wtedy wstać i chwile posied.iść
Ehhh :( a mi się zaczyna po śniadaniu i trwa do momentu, aż zasnę w nocy. Już mam dosyć:( wlasnie pije rumianek, a wieczorem jadę po len, bo wyczytałam, że pomaga
 
Mnie wszyscy mówili, ze chłopak bo promienieje, tymczasem odrzucenie od mięsa i to ze zaczęły wychodzić mi pryszcze sugerowało dziewuszke i tak tez wyszło na prenatalnych ;-)
Mam nadzieję, że takie zabobony nie sprawdzają się u każdego, bo by u mnie też wskazywało na dziewczynkę, a jednak gdzieś tam w głębi marzę o synu 😀😆
 
reklama
Dziewczyny jestem po teleporadzie jeszcze raz zapytałam lekarza o Nifty i tym podobne testy ,czy jeśli zrobię i wynik byłby (cudem )właściwy to czy w dalszym ciągu będzie zalecał amniopunkcje?Powiedział ,że jeśli będzie wynik prawidłowy to jednak odstąpił by od amniopunkcji i na nim polegał .Uprzedził oczywiście ,że badanie mikromacierzy wraz z amniopunkcja bada sporo więcej chorób genetycznych .Zdecydowałam się zrobić Nifty ,czekam na telefon od położnej może jutro uda się zrobić pobranie krwi i wtedy wyniki będą na przyszły tydzień. Nie mam nic do stracenia a zyskam już jakaś wiedzę wcześniej .
Bądź dobrej myśli ✊❤️❤️
Wierzę że to wszystko jest koszmarna pomyłka ✊✊✊✊


Ja już pod gabinetem. Chyba się ze*** że strachu 😅
Czekam z niecierpliwością na wieści , ✊ będzie pięknie , mówię Ci ❤️❤️❤️
 
Do góry