reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A zapytam dziewczyny bo te moje bóle brzucha są akurat w dniach kiedy powinna wystąpić miesiączka znajoma mówiła że tak może być. Że ona miała i bóle i plamienia jak przychodził termin miesiączki do 6 miesiąca. Może któraś wie coś na ten temat?
 
reklama
A miałaś jakieś przeczucie wewnętrzne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka? Przyznam u mnie w dniu testu ciążowego powiedziałam do męża kochanie syn w drodze i jakoś mam cały czas takie przeczucie że syn 😃 oczywiście potwierdzenie będzie po NIFTACH. Kilka osób wie o ciąży i mówią że wyglądam tak promienie młodo i ślicznie aż nie do poznania. W sylwestra był u nas znajomy i nie mógł się napatrzeć na mnie aż mój mąż zwrócił uwagę że wpatrzony we mnie jak w obrazek 😂 moje ciotki zawsze powtarzały że syn dodaje urody, a córka zabiera zobaczymy czy się sprawdzi 😂 Chociaż od trzech dni mam bóle jak na okres trochę się martwię że coś jest nie tak😐 jutro wizyta zobaczymy.
U mnie wszyscy myśleli że będzie dziewczynka 😄 a ja nie nastawiałam się na nic, czasami mówiłam "maly" w brzuchu, ale bezosobowo, chociaż oglądałam więcej ubranek dla dziewczynek 😄 mój mąż tez myślał , że będzie dziewczynka a tutaj psikus 😄. Akurat cerę mam bardzo ładną od ciąży, ale myślę że to po prostu hormony i nie miałam napadów na słodkie jedzenie, za to na słodkie napoje bardzo 😅
 
Ja pierdziele ... Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak nos zawalony 😢😢😢 głowa mi normalnie pęka. .. nie tyle głowa co okolice czoła ... Wiem że to zatoki ... 😔 Nawet nie mam sił wstać z łóżka ... Nie chce brac leków przeciwbólowych ... Wiem że można paracetamol , Apap ... Ale chce uniknąć tego ... Czekam aż mąż wróci z pracy zrobi ciepła herbatkę i zrobię inhalację... Bojku żeby przeszło i obeszło się bez innych leków. .. 🙏🙏🙏 miałam sama jechać do apteki ale tak szybki jak wstałam , tak szybko się położyłam ... Byle mnie bardziej nie rozłożylo 🙏🙏🙏🙏
Dużo zdrowia!!! Odpoczynek też pomaga buziaki
 
A miałaś jakieś przeczucie wewnętrzne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka? Przyznam u mnie w dniu testu ciążowego powiedziałam do męża kochanie syn w drodze i jakoś mam cały czas takie przeczucie że syn 😃 oczywiście potwierdzenie będzie po NIFTACH. Kilka osób wie o ciąży i mówią że wyglądam tak promienie młodo i ślicznie aż nie do poznania. W sylwestra był u nas znajomy i nie mógł się napatrzeć na mnie aż mój mąż zwrócił uwagę że wpatrzony we mnie jak w obrazek 😂 moje ciotki zawsze powtarzały że syn dodaje urody, a córka zabiera zobaczymy czy się sprawdzi 😂 Chociaż od trzech dni mam bóle jak na okres trochę się martwię że coś jest nie tak😐 jutro wizyta zobaczymy.
Oh ja tez właśnie słyszałam ten ‚zabobon’ 😂
Mam dwie koleżanki które były w ciąży w 2022 i w ich przypadku się sprawdziło haha
 
u mnie narazie na plus 1 kg i mam nadzieję, że dużo nie przybiore hihi
Ja mam +4,5 kg na tym etapie, aż strach pomyśleć co będzie dalej 😂
Ale za to ani razu nie wymiotowałam, w ogóle mnie nie mdliło, a apetyt mam jak nigdy, po 30 latach życia nauczyłam się w końcu jeść śniadania jak człowiek 😀 oby tak zostalo
 
Oh ja tez właśnie słyszałam ten ‚zabobon’ 😂
Mam dwie koleżanki które były w ciąży w 2022 i w ich przypadku się sprawdziło haha

W poprzednich ciążach miałam skórę jak papier ścierny szorstka, skórki wysuszone mimo używania dużych ilości kremów, a plamy na twarzy były tak widoczne że ciężko było przykryć makijażem. Po ciąży używając specyfikach plamy zbladły, a teraz lekko widoczne trzeba się przyjrzeć. Zobaczymy czy się sprawdzi.
 
reklama
No nie ukrywam,że są ciągle kłótnie o wszystko 🤣 obaj mają zawzięty charakter ale potrafią też i się bawić razem. Na początku duży plus był, bo mogłam się dogadać z 4 latkiem jak musiałam się zająć mlodszym .
Brzmi optymistycznie, bałam się że małe szanse na zabawę 🙈 a kłótnie to chyba bez względu na różnice wieku 😂
 
Do góry