reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
Mega się cieszę, że wszystko dobrze u Ciebie wyszło! Widzisz, opłacało się troszkę poczekać :-) Gratuluje Syna :-)
 
reklama
Mnie moja lekarka witaminy kazała brać jeszcze w okresie starań ;-)

Niech mąż zrobi Ci herbatę w termosie takim dużym, żebyś miała zawsze pod ręka ciepła, ciepły okład na zatoki i częste inhalacje to szybciej Ci spłynie z zatok, dużo pij i odpoczywaj 😘😘
Dziękuję ❤️❤️

Chodź dziś wyjątkowo pić mi się nie chce ... Od rana mecze ponad litr wody ... Eh... Byle do środy przeszło i z maleństwem było wszystko dobrze 🙏🙏❤️
 
Współczuję.
Jak tu były tematy chorób cieszyłam się, że mnie nie dotyczy, ale wczoraj obudziłam się też z zatkamym nosem i strasznym kaszlem. Z tym , że nie wiem czy to choroba, czy pyłki bo u nas remonty pełną parą i może się nawdychalam 🤔
Ale też pije herbatki z miodem i cytryna, robie inhalacje, wietrze dom (dobrze ze jest ciepło na zewnatrz) i leżę pod kocem. Niestety dopadają mnie kilkudniowe migreny i biorę apapy jak już nie wytrzymuje. Mam nadzieje, ze nie zaszkodzą.
Ja tak samo ... 🙈 Też się cieszyłam i masz Babo placek ... Eh.... No nic zaczynam się kurować ...tylko żeby się bez antybiotyku obeszło , żeby to dalej nie pisało 🙏🙏🙏🙏
 
Jak oceniasz różnice 4 lat? Ja jestem pełna obaw szczególnie że pierwsze dziecko bardzo wymagające i mamusiowe, chętnie posłucham jak się dogadują u Ciebie. ❤️
No nie ukrywam,że są ciągle kłótnie o wszystko 🤣 obaj mają zawzięty charakter ale potrafią też i się bawić razem. Na początku duży plus był, bo mogłam się dogadać z 4 latkiem jak musiałam się zająć mlodszym .
 
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄

A miałaś jakieś przeczucie wewnętrzne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka? Przyznam u mnie w dniu testu ciążowego powiedziałam do męża kochanie syn w drodze i jakoś mam cały czas takie przeczucie że syn 😃 oczywiście potwierdzenie będzie po NIFTACH. Kilka osób wie o ciąży i mówią że wyglądam tak promienie młodo i ślicznie aż nie do poznania. W sylwestra był u nas znajomy i nie mógł się napatrzeć na mnie aż mój mąż zwrócił uwagę że wpatrzony we mnie jak w obrazek 😂 moje ciotki zawsze powtarzały że syn dodaje urody, a córka zabiera zobaczymy czy się sprawdzi 😂 Chociaż od trzech dni mam bóle jak na okres trochę się martwię że coś jest nie tak😐 jutro wizyta zobaczymy.
 
reklama
Do góry