reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja nie mam zadnych objawów. W 1 ciazy miałam okropne A potem każda ciąża objawy mniejsze w tej wcześniej brzuch i jajnika pobolewal Ale od wczoraj spakuj aż się wystraszyłem i dziś poleciała test zrobić kreska aż bordowe mam nadzieję że bd ok. Dziś równe 6 tygodni wizyta u ginekologa w sŕode.
 
reklama
Ja nie mam zadnych objawów. W 1 ciazy miałam okropne A potem każda ciąża objawy mniejsze w tej wcześniej brzuch i jajnika pobolewal Ale od wczoraj spakuj aż się wystraszyłem i dziś poleciała test zrobić kreska aż bordowe mam nadzieję że bd ok. Dziś równe 6 tygodni wizyta u ginekologa w sŕode.
 
Hej. U mnie też bez większych objawów , czasem zacznie boleć mnie brzuch jak na @ i wtedy świruje 🙈 i jeszcze ewentualnie to niby jestem głodna ale nic mi nie wchodzi.
 
A ja proszę o trzymanie kciuków za mnie dziś 🙏🙏 rano wstałam i zaczęłam plamić 😔 nie była to świeża krew , lecz stara brązowa ... Dzwoniłam już do lekarza i na 15:30 mam wizytę ... Boje się bo w pierwszej ciąży miałam taka samo 😔😔😔 eh... Jeszcze tyle czasu do 15 ... Muszę wytrwać 😔😔
Trzymam mocno kciuki!!❤️

Co do objawów, to ja mam coraz silniejsze i częstsze mdłości, napady głodu i senności, wzdęcia, odbijanie 🤦‍♀️ I czasem pobolewanie brzucha 🤷‍♀️
 
Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty a zwłaszcza za Twoją Będęwkoncumama ♥️ liczę na dobre wieści 🙂 u mnie jest konflikt krwi... W tym tygodniu pewnie posypią nam się informacje o serduszkach bo dużo tych wizyt... Ja mam w czwartek i już głupiej 🤦 sny mam takie że szok... A dziś byłam powtórzyć progesteron bo Ewi12 mnie zmartwiła i dla świętego spokoju chce zobaczyć czy u mnie nie spada 🙈
 
reklama
Do góry