reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Pszczółka38 nie wierzę 😱 niesamowity zwrot! ❤️ Wspaniale!! Jednak nigdy nie można trafić nadziei,no i przede wszystkim nie można brać za pewnik tego co mówią lekarze... Co ta kobieta Ci nawymyślała to szok ..
 
reklama
Az mam ciarki ! ..z tej burzy hormonów to sama powstrzymuje łzy!!! CUDOWNE WIESCI!!! ❤️❤️❤️

A poprzedniego lekarza chhba bym odwiedziła z dzisiejszym zdjęciem usg ..

Cieszę się razem z Tobą! Chyba jestes pierwsza poki co , u której widać zarodek i serduszko ❤️ pokaż fotke ❤️❤️
Wiesz co nie mam zdjęcia bo to była szybka wizyta u mojej lekarki na oddziale patologii ciąży. Nawet się nie rejestrowałem na IP.
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony. Dziś wg OM 6+6 a wg USG 6+1.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
Łzy mi ciurkiem lecą tyle emocji mam przez tą dobę.
Nawet nie wiesz jak się ciesze, że to czytam 😍😍😍😍😍😍kochana bądź dobrej myśli!! Widzisz od lekarza dużo zależy. Ja poszłam do jednego in też się załamałam a drugi - wszystko ok! Będzie dibrze, serduszko jest, super 😍😍
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony. Dziś wg OM 6+6 a wg USG 6+1.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
Łzy mi ciurkiem lecą tyle emocji mam przez tą dobę.
Gratulacje serduszka, a co do wczorajszego lekarza i jego usg - no comment...
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony. Dziś wg OM 6+6 a wg USG 6+1.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
Łzy mi ciurkiem lecą tyle emocji mam przez tą dobę.
Super!!! Wspaniała wiadomość ❤️
 
Ja przed chwilą dostałam wynik z bety i mam wrażenie że trochę za wysoka 879,30mIU/ml w 4 tygodniu (3+5d). Z mojego lab normy są na zasadzie 1-10tydzien od 200-230tys 😅 z internetowych są dokładniejsze.. Zobaczymy jak przyrost.🙃
 
reklama
Pszczoła super wieści ❤️❤️❤️ Jezu poprawiłam mi dzień tym wpisem 🙈 dobrze że udalas się do innego lekarza... Ja pamiętam jak mojej siostrze x lat temu lekarz na IP powiedział że wszystko jest dobrze a dziecko dusiło się pępowiną 😢 niestety następnego dnia już było za późno 😭 ja bym na bank tą Panią doktor odwiedziła ze zdjęciem i bijącym serduszkiem co za ludzie🤦
 
Do góry