reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Po wizycie kamień z serca. Maluszkowi serduszko pięknie i szybko bije. Już drugi raz wychodzi że dzień starszy niż OM. Także dziś kończymy 9t6d. Następna wizyta 3.01. Dostalam skierowania na badania krwi ( to co zawsze HIV, toxo itp) oraz skierowanie na prenatalne.
 

Załączniki

  • 20221220_145023.jpg
    20221220_145023.jpg
    746,2 KB · Wyświetleń: 61
Hej, jak często puszczaja Wam bicie serduszka? Ja jestem w 11 tygodniu ciąży i już dwa razy. A czytałam że USG dopplerowskie nie jest za dobre w tak wczesnej ciąży
Ja miałam 2 wizyty w 8 i 10 to i 2 razy mi puściła na 1 sekundę ale to dlatego ze jestem po poronieniu zatrzymanym i pierwsze moje pytanie jest zawsze czy żyje. Więc żeby mnie uspokoić to mi puściła. Moja lekarka mi nawet ciśnienia nie mierzy bo przed USG mam takie nerwy ciśnienie 140 ale mierze w domu i ok jest
 
A idziesz na nfz czy prywatnie? Jak na nfz to oni Ci po prostu zrobią pappa z krwi w dniu usg :-)
to raczej kwestia konkretnej placówki niż tego czy badanie wykonujemy prywatnie czy na nfz. Ja mam powiedziane, że mam zrobić krew między 27.12 a badaniem usg, które jest 12.01 i potem z wynikami jednego i drugiego do genetyka. Badania robię na nfz.
 
to raczej kwestia konkretnej placówki niż tego czy badanie wykonujemy prywatnie czy na nfz. Ja mam powiedziane, że mam zrobić krew między 27.12 a badaniem usg, które jest 12.01 i potem z wynikami jednego i drugiego do genetyka. Badania robię na nfz.
U mnie na nfz pomiędzy pobraniem krwi i usg jest tydzień odstępu.
 
reklama
Do góry