reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
W Krakowie tam gdzie ja dzwoniłam na Fundusz robią jednego dnia i badania i usg :-/
ja teraz sobie skomplikowałam. Zamiast iść tam gdzie poprzednio i mieć krew, a za kilka dni usg z podsumowaniem to poszłam do innej placówki. I tym sposobem dziś miałam spotkanie-wywiad z genetykiem, któregoś dnia mam zrobić krew, 12.01 usg i 17.01 znowu spotkanie z genetykiem 🫣 czyli 3/4 razy muszę jeździć, a mam 40 km w jedna stronę 🤦🏽‍♀️
 
Hej, jak często puszczaja Wam bicie serduszka? Ja jestem w 11 tygodniu ciąży i już dwa razy. A czytałam że USG dopplerowskie nie jest za dobre w tak wczesnej ciąży
Ja byłam u jednego lekarza 6+5 i tylko widziałam serduszko a u prowadzącego byłam 7+2, 9+2 i puszczał mi serduszko. Też naczytałam się że jest szkodliwe ale z drugiej strony to chyba lekarz wie co robi. Trzeba ufać lekarzowi że wie co dobre.
 
ja teraz sobie skomplikowałam. Zamiast iść tam gdzie poprzednio i mieć krew, a za kilka dni usg z podsumowaniem to poszłam do innej placówki. I tym sposobem dziś miałam spotkanie-wywiad z genetykiem, któregoś dnia mam zrobić krew, 12.01 usg i 17.01 znowu spotkanie z genetykiem 🫣 czyli 3/4 razy muszę jeździć, a mam 40 km w jedna stronę 🤦🏽‍♀️
No dlatego ja mam termin tez prywatnie i wcześniej zrobiłam prywatnie samo pappa, a na Fundusz zobaczę jak to będzie wyglądać, najwyżej zrezygnuje 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry