reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja zrobiłam już pappa, mam nawet wyniki, ale niestety bez wizyty u genetyka i usg człowiek sam nic nie wie z tych wyników :-/ a wizytę mam dopiero 28.12
Ja już też po teście pappa wyniku niestety nie mam będzie bezpośrednio u lekarza podobnie jak ty ja mam USG 29.12 .Daj znać po jak to wyglądało i co mówił lekarz ,będę wiedziała co mnie czeka i o co ewentualnie jeszcze zapytać lekarza .
 
Ja oprócz zwykłej morfologii, moczu, tarczycy, kiły, HIV nie miałam żadnych więcej badań zalecanych 😱 powiedźcie czy robić coś na własną rękę albo zasugerować lekarzowi? 🤔 Co do testów to ja pappa mam zalecene na skierowaniu więc pewnie zrobię ale cały czas rozważam nifty jednak cierpliwie czekam na USG prenetalne i wtedy zobaczę co na to lekarz... Dziewczyny jak po wizytach?
toxo , cytomegalia i rozyczka ;) robilas te ? Zapytaj lekarza , co do cmv moze cie zbywac ale najwyzej sobie zrob sama
 
Ja już też po teście pappa wyniku niestety nie mam będzie bezpośrednio u lekarza podobnie jak ty ja mam USG 29.12 .Daj znać po jak to wyglądało i co mówił lekarz ,będę wiedziała co mnie czeka i o co ewentualnie jeszcze zapytać lekarza .
I uwazam ze takie wyniki powinny byc tylko kierowanr do lekarza , po to by kobiety wlasnie sie nie zadreczaly wynikami zanim obejrzy je ktos lto sie na tym zna :)
 
Jakie Wy jesteście dziewczyny obcykane, ja wiem ze mam prenatalne 3 stycznia ale nic więcej. Lekarz nic o żadnym badaniu pappa mi nie mówił, myślałam że to będzie takie dokładniejsze usg. Ja jestem generalnie zielona w tych tematach 🙄
 
Jakie Wy jesteście dziewczyny obcykane, ja wiem ze mam prenatalne 3 stycznia ale nic więcej. Lekarz nic o żadnym badaniu pappa mi nie mówił, myślałam że to będzie takie dokładniejsze usg. Ja jestem generalnie zielona w tych tematach 🙄
A idziesz na nfz czy prywatnie? Jak na nfz to oni Ci po prostu zrobią pappa z krwi w dniu usg :-)
 
Jakie Wy jesteście dziewczyny obcykane, ja wiem ze mam prenatalne 3 stycznia ale nic więcej. Lekarz nic o żadnym badaniu pappa mi nie mówił, myślałam że to będzie takie dokładniejsze usg. Ja jestem generalnie zielona w tych tematach 🙄
Być może w twoim przypadku nie jest konieczne u mnie było zalecane ze względu na wiek powyżej 35 lat i w tym przypadku jest też refundowane więc lekarz dał skierowanie .Jeśli chcesz wykonać badanie zadzwoń do swojej przychodni zapytać bo dobrze jest mieć wynik pappa na wizycie USG .
 
reklama
Ja już też po teście pappa wyniku niestety nie mam będzie bezpośrednio u lekarza podobnie jak ty ja mam USG 29.12 .Daj znać po jak to wyglądało i co mówił lekarz ,będę wiedziała co mnie czeka i o co ewentualnie jeszcze zapytać lekarza .
Jasne, dam wszystko znać :-)
U mnie też 11 tydzień ,mój ginekolog też jest zdania , że nie jest to zbyt dobre i niestety nie słyszałam jeszcze ani razu .
Ja mam puszczane na każdej wizycie przez 2 sekundy 🤷‍♀️ A wizyt miałam już chyba 3 ;-)
 
Do góry