reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Tez 4cm
 

Załączniki

  • EAC7CC39-21FD-4AF3-B9AA-F5C4542EAB6E.jpeg
    EAC7CC39-21FD-4AF3-B9AA-F5C4542EAB6E.jpeg
    144,4 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Witam piękne zdjęcia maluszków 🥰. Ja dziś wybrałam się na zakupy, a ostatnio mało wychodzę z domu ogacilam się jak na wielki mróz u mnie tylko -7 stopni, a tak zmarzłam, że aż się rozpłakałam w powrocie do domu teraz siedzę przy kominku ubrana w pluszowy sweter i polar, kapcie ocieplane nie mogę się rozgrzać, brzuch mnie rozbolał mam lekkie skurcze. Troszkę się boje czy mi to nie zaszkodzi ☹️
 
Ale uwielbiam te Wasze foteczki bobasków 🤰🤩❤️ Wiem, co mnie czeka i już nie mogę się doczekać, kiedy mi bobo pomacha 😷😷
Mi bobo nie pomachało, ale trzymało rączki koło twarzy :) 😀. Pani doktor zrobila mi też USG przez brzuch, bo może więcej by było widać, ale jednak nieśmiałe :) 😀
 
Witam piękne zdjęcia maluszków 🥰. Ja dziś wybrałam się na zakupy, a ostatnio mało wychodzę z domu ogacilam się jak na wielki mróz u mnie tylko -7 stopni, a tak zmarzłam, że aż się rozpłakałam w powrocie do domu teraz siedzę przy kominku ubrana w pluszowy sweter i polar, kapcie ocieplane nie mogę się rozgrzać, brzuch mnie rozbolał mam lekkie skurcze. Troszkę się boje czy mi to nie zaszkodzi ☹️
Nie zaszkodzi tylko pewnie to zbyt dłużej obciążenie jak u mnie wczoraj z tym tortem ☹️ też ostatnio ciągle leżałam a wczoraj 5h pracy dało swoje...
Tort boski i na pewno pyszny
Czekam właśnie na recenzję 🙈 bo nie ukrywam klient wymagający 😁 znajoma nie znosi tortow 🤣 ale dla syna musi być 🙂
 
reklama
Do góry