reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja też mam tak codziennie... Jak mam coś zrobić to tylko rano i przed południem.... Wieczorem mam najgorszy dramat z samopoczuciem pod każdym względem.... Nie wiem czy mam mdłości, czy jestem przeżarta czy wręcz głodna 🤷‍♀️ zły humor, brak energii i nie wiem czy iść spać czy co 🤦‍♀️
Ja popołudniu/wieczorem mam ochotę tylko na sen. Ale najpierw muszę uspac 15 miesięczną córeczkę, która ostatnio spać nie chce🤣🤣 Najchętniej chodziłaby spać dopiero o północy. Więc wieczory są ciężkie🙄

Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️

Ja ostatnio kupiłam te z bonprixa i jestem bardzo zadowolona.
 
Cześć dziewczyny ☺ wyszłam dzisiaj ze szpitala. Troszkę mi lepiej natomiast nadal jedzienie średnio wchodzi 🙄 jeśli powtórzy sie znowu taka sytuacja, ze bede bardzo wymiotować, to mam przyjezdzac bez zastanowienia do szpitala. Dostałam luteine i żelazo, bo zjechało w wynikach. Strasznie mi szkoda mojej córki, bo bardzo przeżyła to, ze nie było mnie w domu 😥 to pierwsze takie nasze rozstanie, więc będę robić wszystko, żeby jakoś normalnie funkcjonować. Ale jestem wzruszona zachowaniem mojej rodziny. 😌 między sobą ustalili, ze pomogą mi przy córce. I tak moja mama spędzi ze mną tydzień w domu, potem teść, a potem mąż. 🥰
 
Cześć dziewczyny ☺ wyszłam dzisiaj ze szpitala. Troszkę mi lepiej natomiast nadal jedzienie średnio wchodzi 🙄 jeśli powtórzy sie znowu taka sytuacja, ze bede bardzo wymiotować, to mam przyjezdzac bez zastanowienia do szpitala. Dostałam luteine i żelazo, bo zjechało w wynikach. Strasznie mi szkoda mojej córki, bo bardzo przeżyła to, ze nie było mnie w domu 😥 to pierwsze takie nasze rozstanie, więc będę robić wszystko, żeby jakoś normalnie funkcjonować. Ale jestem wzruszona zachowaniem mojej rodziny. 😌 między sobą ustalili, ze pomogą mi przy córce. I tak moja mama spędzi ze mną tydzień w domu, potem teść, a potem mąż. 🥰
Super, że będziesz miała taką pomoc ❤️
 
Cześć dziewczyny ☺ wyszłam dzisiaj ze szpitala. Troszkę mi lepiej natomiast nadal jedzienie średnio wchodzi 🙄 jeśli powtórzy sie znowu taka sytuacja, ze bede bardzo wymiotować, to mam przyjezdzac bez zastanowienia do szpitala. Dostałam luteine i żelazo, bo zjechało w wynikach. Strasznie mi szkoda mojej córki, bo bardzo przeżyła to, ze nie było mnie w domu 😥 to pierwsze takie nasze rozstanie, więc będę robić wszystko, żeby jakoś normalnie funkcjonować. Ale jestem wzruszona zachowaniem mojej rodziny. 😌 między sobą ustalili, ze pomogą mi przy córce. I tak moja mama spędzi ze mną tydzień w domu, potem teść, a potem mąż. 🥰
Fajnie że Cię wypuścili na niedziele i już jest lepiej... Super że możesz liczyć na rodzinę... Nam moi rodzice też zawsze służą pomocą ale na razie nic jeszcze nie wiedzą 🙈
 
reklama
Do góry