reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️
Super informacje ❤️ To teraz odpoczywaj i już się nie stresuj 🤗
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny 😉 powiem Wam że jedyne czego w szpitalach nie znoszę to tego że budzą pacjentów już przed 6 🙈 i później cały dzień odsypiam 🤣 plamienie na szczęście ustało wiem mam nadzieję że na strachu się tylko skończy... Leniwego weekendu Wam życzę 😘
 
Czy któraś z Was tak miała, że przez cały dzień czuję się super wstaje wyspana, pełna życia, a po pracy po godzinie 17 jak wracam do domu to jest dramat.
Straszne mdłości mnie dopadają po zjedzeniu późnego obiadu. A po prysznicu ledwo dotaczam się do łóżka .. nieprzytomna ze zmęczenia.
I tak od początku ciąży.
Mam identycznie. Rano wstaje jest super, caly dzien w pracy też spoko sie czuje, a jak wracam to o 17-18 mam taki zjazd że tylko bym leżała. Czasami zasypiam na kanapie o 20 co nigdy wcześniej nie miało miejsca, budzę się o 22 potem nie mogę zasnąć i też mdłości wieczorem ale bez wymiotów
 
Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️
Cieszę się bardzo, że z Wami wszystko dobrze ❤️. Teraz odpoczywajcie i dbajcie o siebie 😗 ❤️
 
Dzień dobry dziewczyny 😉 powiem Wam że jedyne czego w szpitalach nie znoszę to tego że budzą pacjentów już przed 6 🙈 i później cały dzień odsypiam 🤣 plamienie na szczęście ustało wiem mam nadzieję że na strachu się tylko skończy... Leniwego weekendu Wam życzę 😘
Anuszka cieszę się że, wszystko jest dobrze.💞💞
Ja w nocy spałam jak królik,😤 bezsenność to moje drugie imię. Przed 1 w nocy mdłości I zjadłam batona twarogowego. Można było iść spać. 🙈
Teraz szykujemy się z synem na jak co sobotę parkrun i on sobie pobiegnie a ja pomaszeruję, by miło spędzić poranek w sobotę. 🏃🚶👍💪
Miłej soboty kochane 💞💞💞💞
 
Hej dziewczyny! Też życzę Wam miłego weekendu 👍🤩 Ja się zbieram na świąteczne zakupy i już się boję 😂 Jestem ze Śląska i znów u nas sypie śnieg, ciężko jest przejechać jakąkolwiek trasą 😪 Uważajcie na siebie, jak też macie takie warunki 😎
Dziękuję i wzajemnie dka Was Wszystkich miłego i spokojnego dnia ❤️.
 
Hej dziewczyny! Też życzę Wam miłego weekendu 👍🤩 Ja się zbieram na świąteczne zakupy i już się boję 😂 Jestem ze Śląska i znów u nas sypie śnieg, ciężko jest przejechać jakąkolwiek trasą 😪 Uważajcie na siebie, jak też macie takie warunki 😎
W Krakowie ciężkie warunki od tygodnia, wczoraj balam się ruszać auta i brodziłam na piechotę w śniegu, ale przynajmniej mrozu nie było ;-)

Miłej soboty Dziewczyny i Chłopaki (w końcu nie wiadomo co tam nosimy;-))
 
reklama
Mam to samo ale ciężko mi
Się z ciaza pogodzić, bardziej o menopauzie myślałam
Kurcze jakoś przykro mi się czyta to co napisałaś 😔 Jesteśmy ten sam rocznik wiek to tylko liczby. No ale fakt jest taki, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jestem po 6 stratach i dzieci ziemskich nie mam więc mam inne podejście. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam nie było to moim zamiarem.
 
Do góry