reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Czy któraś z Was tak miała, że przez cały dzień czuję się super wstaje wyspana, pełna życia, a po pracy po godzinie 17 jak wracam do domu to jest dramat.
Straszne mdłości mnie dopadają po zjedzeniu późnego obiadu. A po prysznicu ledwo dotaczam się do łóżka .. nieprzytomna ze zmęczenia.
I tak od początku ciąży.
Ja mam tak codziennie. Rano wstaje pełna energii a popołudniu i wieczorem jest dramat. Mega mdłosci i zmęczenie🙄 Mam nadzieję że to minie. W poprzedniej ciąży męczyło mnie jakieś 4 miesiące🙄
 
Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️
 
Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️

Jak dobrze to słyszeć! 🥰
Odpoczywaj tam i nie stresuj się niczym

Zapomnij o porządkach 😁 pomyśl tylko jakie przyszłe święta 2023 będą super w powiększonym gronie 😁
 
Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️
Teraz dopiero przeczytałam! Bardzo dobrze, że pojechałaś sprawdzić i bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze ❤️ Odpoczywajcie ❤️ Jak zostajesz na weekend, to przynajmniej się jeszcze upewnisz, że jest okej przed samym wyjściem 😻

edit. Ja też ogarnęłam, co mogłam, a resztą się nie przejmuję. Nic się nie stanie w tym roku 😎
 
reklama
Ja mam tak codziennie. Rano wstaje pełna energii a popołudniu i wieczorem jest dramat. Mega mdłosci i zmęczenie🙄 Mam nadzieję że to minie. W poprzedniej ciąży męczyło mnie jakieś 4 miesiące🙄
Ja też mam tak codziennie... Jak mam coś zrobić to tylko rano i przed południem.... Wieczorem mam najgorszy dramat z samopoczuciem pod każdym względem.... Nie wiem czy mam mdłości, czy jestem przeżarta czy wręcz głodna 🤷‍♀️ zły humor, brak energii i nie wiem czy iść spać czy co 🤦‍♀️
Już po badaniu... Z dzieckiem wszystko w porządku ❤️ Boże to było straszne 😭 zamiast najpierw zrobić USG to oni się papierologia zajmują 🤦 ale nawaznejsze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije, tak pięknie mi machało 😍 przyczyny krwawienia nieznane ale zostaje w szpitalu do poniedziałku na obserwacji... Tak myślę że się przemeczylam bo od 15 kończyłam torta na 50osob i dosłownie od 15 byłam na nogach ☹️ do tego nerwy bo nie wszystko szło po mojej myśli i się doigralam 😭 ale najważniejsze że z dzieciątkiem wszystko dobrze... Dziewczyny uważajcie na siebie i nie przemeczajcie się... Ja już wiem że w tym roku moje święta będą z brudnymi oknami, pajęczyną i kurzem w szafkach 🙈 ale dziecko najważniejsze ❤️
Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! 😍😍😍 Dbaj o siebie 😘
 
Do góry