reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To jest normalne, że się martwimy. I pewnie tak będzie do ostatnich chwil. Ale wiem, że możemy mieć tutaj wzajemne wsparcie i to jest super ❤ i w tych pieknych chwilach i w tych gorszych dobrze jest się mieć komu wygadać ☺ kto lepiej zrozumie ciężarną jak nie druga ciężarna? 😃
Potem dalej będziemy się martwić 🙂 jak dziecko będzie miało katar, kaszel, jak będzie osłabione, jak za późno zacznie chodzić czy mówić. A później jak o 22 nie będzie w domu zgodnie z umową 🙂 ja z moją nerwicą w ogóle mam ten lęk wpisany w życie - trzeba się nauczyć z tym funkcjonować 🙂
 
reklama
Potem dalej będziemy się martwić 🙂 jak dziecko będzie miało katar, kaszel, jak będzie osłabione, jak za późno zacznie chodzić czy mówić. A później jak o 22 nie będzie w domu zgodnie z umową 🙂 ja z moją nerwicą w ogóle mam ten lęk wpisany w życie - trzeba się nauczyć z tym funkcjonować 🙂

To moja pierwsza ciąża, ale już wiem, ze będę miała tak samo 🙈 ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która już ma dzieci to powiedziała, ze stres i zamartwianie się zaczyna się w ciąży i jest z nami już całe życie 🤷🏽‍♀️😃
 
Ja mam prowadzącego, jeżdżę do niego na drugi koniec miasta, ale to bardzo polecany lekarz, poza tym prowadził moją bratową, która dojeżdżała do niego z innego miasta. No i nie powiem - narazie jestem zadowolona:) Co do tsh - 3tyg temu miałam 1.5, a wynik z wczoraj 3.1 - lekarz powiedział, że często tak się dzieje po infekcji, dla pewności oznaczyć ft4, żadnej dawki euthyroxu mam nie zmieniać, uznał że i tak mam dużą. Ja biorę eurhyrox od jakichś 2l, bo zawsze lekarze mi mówili, że do ciąży tsh ma być poniżej 2, choć ft3 ft4 zawsze miałam w normie. Powiedział, że to normalne, że w ciąży tsh skacze i najważniejsze jest ft4. W sumie jest to rozsądne, bo nie mam niedoczynności tarczycy, endokrynolog nazwała to subkliniczna niedoczynnością czyli właśnie to, że kobiety w wieku rozrodczym najlepiej jakby miały poniżej 2.

Ja jeżdżę z 40km 😂 ale mam super prowadzącą ciążę, dojeżdżałabym do niej i dalej. Bardzo miła, wizyty w świetnej atmosferze. Pierwsza ciąża u niej to była przyjemność. Mam nadzieję że ta też się dobrze potoczy 🙂
 
To moja pierwsza ciąża, ale już wiem, ze będę miała tak samo 🙈 ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która już ma dzieci to powiedziała, ze stres i zamartwianie się zaczyna się w ciąży i jest z nami już całe życie 🤷🏽‍♀️😃
Ja codziennie słucham czy wszyscy oddychają w nocy 🤦 syna z sypialni się chyba do 18 nie pozbędę bo jak jest w innym pokoju to się zamartwiam. Dzisiaj pół nocy słuchałam czy pies oddycha bo dziwne dźwięki wydawał (chrapał 😂) - tez śpi z nami w łóżku. Także mamy tłoczno a będzie jeszcze weselnej 😂
 
Hej, ja dzisiaj 10+6 i jak już czułam się lepiej tak od poniedziałku znów męczą mnie "poranne" mdłości, szczególnie popołudniu i wieczorem :D nastepna wizyte mialam miec 30.12 usg prenatalne ale chyba spróbuję się wcisnąć jeszcze przed świętami zeby zerknąć czy nadal wszystko ok :) jesli tak to chyba powiemy rodzince na swieta :)
 
Dzień dobry dziewczyny 😉 u mnie dziś 10+6 🙈 szybko gdzieś mi teraz leci może dlatego że trochę za robotę się w domu wzięłam 🤣 choć każda czynność to jak zdobycie szczytu 🙊 dziś mam w planach zrobić pierogi z serem ale jak na razie jeszcze leżę bo pół nocy nie spałam bo córkę męczyła gorączka i wymioty 😢 tak sobie pomyślałam jak ja ogarnę dwójkę w takiej sytuacji 😱 młoda w chorobie tylko mamusie widzi dziś nawet męża z sypialni wygoniła 🙈 czuję że będzie cyrk...
Co do lekarza ja znalazłam przemiłą Panią dr i mam nadzieję ze mnie nie zawiedzie jak poprzedni lekarze... Prenetalne mam w klinice genetycznej i jeśli tylko lekarz powie że coś go niepokoi to od razu będę robić nifty...
Witam nowe osoby 👋
Cieszę się z udanych wizyt super ogląda się takie zdjęcia 😍 ja mam wizytę za tydzień i jestem ciekawa ile dzidziulek urósł bo już ostatnio pięknie machał kończynami ❤️
 
i kiedy prenatalne masz ? Jeszcze w tym roku pewnie, tak?:)
Mam prenatalne na Fundusz 27 grudnia i prywatnie jeszcze termin na 29 grudnia, ale te ostatnie chyba powinnam przyspieszyć, bo życie życiem i jak się zapisywalam to nie sądziłam, ze dziecko o tydzień przyspieszy rozwój w stosunku do om 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry