reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To jesteśmy w tym samym wiek 🙂 dziewczyny a zapytam czy przy każdym poronieniu u Was występowało plamienie? U mnie w poprzedniej ciąży nie było plamienia a jedynie silny ból brzucha który mnie zaniepokoił i dlatego pojechałam do lekarza a tam okazało się że serduszko nie bije 🤔 i teraz każde kłucie mnie niepokoi 😭
U mnie nie było żadnych objawów, dowiedziałam się na zwykłej wizycie.
 
reklama
Hej wszystkim 😉 podczytuje was od 2 dni, miałam poczekać do bety żeby tutaj napisać ale co mi tam 🙂 byłam (dopiero co 🙈) październikową mamą 2018 i bardzo miło wspominam przygodę z tym forum. Nie mam tak ciężkich przeżyć za sobą jak wiele dziewczyn tutaj, ale pierwszy syn to klasyczny high need baby, mocno zweryfikował moje podejście do macierzyństwa, dopiero od niedawna przesypiamy noce, jestem przerażona tym co będzie 🙈 poród też niezbyt dobrze wspominam no i w zasadzie nie staraliśmy się o drugie dziecko, chcieliśmy poczekać jeszcze rok lub dwa, ale też no, jakby, wiemy skąd się wzięła aktualna sytuacja 😉 na ten moment jestem tylko po teście domowym, 3 dni przed datą miesiączki, z wieczornego moczu dwie grube krechy 😯 jutro beta. Zobaczymy co będzie😉 na ten moment - witam serdecznie, szacowany termin 22.07 🙌
 
To jesteśmy w tym samym wiek 🙂 dziewczyny a zapytam czy przy każdym poronieniu u Was występowało plamienie? U mnie w poprzedniej ciąży nie było plamienia a jedynie silny ból brzucha który mnie zaniepokoił i dlatego pojechałam do lekarza a tam okazało się że serduszko nie bije 🤔 i teraz każde kłucie mnie niepokoi 😭
Nie musi być plamienia, ja również na standardowej wizycie dowiedziałam się ciaza sie nie rozwija, poronienie zatrzymane. Krwawic zaczelam dopiero dwa tygodnie później jak w szpitalu podano mi tabletki.
 
Przykro mi :((( trzymaj się Pszczolko...

Ja również przy pierwszym poronieniu nie miałam objawów. Na wizycie dowiedziałam się że serduszko przestało bić i dostałam skierowanie do szpitala. Fakt tako, że jak rozmawiałam z mama przez telefon i mówiłam że tak dobrze się czuję, mam siłę, wzięłam się za sprzątanie to powiedziała mi, że mam się umówić na wizyte, bo dziwne ze nagle objawy jak ręką odjął. I miała rację. Ale nie ma reguły.
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.

Ej kobieto jak dzieci mieć nie będziesz co ty gadasz!!!! nie ten następny się uda ja już po dwóch poronieniach teraz trzecia na lekach i znów brązowe plamki nie wiem co będzie, ale najważniejsze że zaszłam, a może się uda 😃
 
To jesteśmy w tym samym wiek 🙂 dziewczyny a zapytam czy przy każdym poronieniu u Was występowało plamienie? U mnie w poprzedniej ciąży nie było plamienia a jedynie silny ból brzucha który mnie zaniepokoił i dlatego pojechałam do lekarza a tam okazało się że serduszko nie bije 🤔 i teraz każde kłucie mnie niepokoi 😭
u mnie lekkie plamienie, ale delikatne na IP zrobili ze mnie przewrażliwioną idiotkę, mój ginekolog mówił że to przez aplikację progesteronu, a po jakimś czasie serduszka zatrzymały się. Chociaż w drugiej ciąży plamienia pojawiły się w 7 tygodniu, a poronienie 16. A brzuch bolał za każdym razem jak na okres i kłucia jajników teraz również.
 
Ej kobieto jak dzieci mieć nie będziesz co ty gadasz!!!! nie ten następny się uda ja już po dwóch poronieniach teraz trzecia na lekach i znów brązowe plamki nie wiem co będzie, ale najważniejsze że zaszłam, a może się uda 😃
Niestety nasza Pszczółka już 7raz straciła swojego aniołka 😢 nie dziwi mnie jej rezygnacja bo ja po dwóch stratach też podjęłam decyzję że więcej dzieci nie będzie... Teraz wyszedł totalny spontan ale wiem też że ostatni czy się uda czy nie...
 
reklama
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Kochana strasznie przykre wieści 🥺
Mam nadzieję że stanie się jednak inaczej i wkrótce zaskoczy Cię szczęśliwa ciąża.
 
Do góry