reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
wiesz co cały dzień nic się nie działo, a teraz idę do łazienki patrze a tam na papierze taki sluz z krwią..
Może coś naruszyłaś przy np wkładaniu luteiny? Krew jest jasnoczerwona? Myślę że jak to delikatna mała ilość to nie stresuj się od razu, ale jeśli będzie trwało bądź się nasili to jedź na IP. Badałaś Progesteron?
 
Hej dziewczyny... Widzę że dziś wiele mnie ominęło ale już nadrobiłam 🙂 Pszczółka daj znać jak po wizycie ❤️ sex to temat dla mnie bo właśnie miałam o to pytać 🙈 w pierwszej i drugiej ciąży nie mieliśmy żadnych zahamowań bo wszystko było ok... W tej trzeciej ciąży nie pamiętam nawet bo tak niespodziewanie się
 
Niespodziewanie się dowiedziałam... Ale teraz od razu po teście mąż powiedział że zero sexu 🙈 ochota jest straszna ale poczekamy chociaż do wizyty... Co do pęcherzyka i serduszka dziewczyny nie stresujcie się bo to chyba nie ma reguły... Ja w pierwszej ciąży już w 5tyg miałam serduszko u córki a w tej trzeciej ciąży mimo bety ponad 9 tysięcy serduszko pokazało się dopiero po 6tc 😱 dlatego ja teraz zapisałam się później na wizytę żeby się nie stresować że jeszcze nic nie widać... Ale wiem też że dużo zależy od sprzętu
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.

Bardzo mu przykro 😭
Przytulam ❤️
 
reklama
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Bardzo przykra wiadomość... pozdrawiam Cię ciepło
 
Do góry