reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny
Pozwólcie ,że dołączę do tematu mnie też bardzo męczyły mdłości i lekarz zaproponował właśnie te tabletki jednak ostrzegł ,że nie są zupełnie obojętne dla dziecka .Generalnie decyzja należała do mnie czy już jest tak źle ? Stwierdziłam,że spróbuję jeszcze poczekać ale w każdej chwili mogę się zgłosić po receptę .Za rada jednej z dziewczyn z forum zaczęłam brać dodatkowo Wit B6 i odpukać jest lepiej . Na ostatniej wizycie doktor znów proponował tabletki i znów ostrzegał ale przed skutkami ubocznymi tzn opowiadał ,że właśnie odstawia kilka pacjentek gdyż mają takie zawroty głowy ,że nie są w stanie przemieszczać się samodzielnie.
Mnie na razie udało się uniknąć ale niegdy nie wiadomo co życie przyniesie a wierzę ,że można być już na skraju wyczerpania bo jeszcze tydzień temu sama wzięłabym wszystko aby tylko mi przeszło .
 
Dziewczyny, właśnie robię naleśniki z czekoladą. Gdzieś tu podpatrzylam hasło "naleśniki" i "czekolada", no i nie mam teraz wyjścia 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😁 Ostatnio też zobaczyłam na jakimś zdjęciu na Facebooku takie kanapki z szyneczką, ogóreczkiem, pomidorkiem i musiałam takie zrobić, bo bym zwariowała. 🤷🏻‍♀️😁

Dzisiaj miałam niedzielny, chu*** obiad z rodziną, gdzie mama z babcią wyraziły lekkie zaniepokojenie moją obecną wagą i brzuszkiem, bo one do szóstego miesiąca go nie miały, a u mnie ledwo ósmy tydzień i już widać.. I co to będzie dalej 😱😱😱 No i dlatego zjem zaraz te naleśniki, mając to w d***. Choć już widzę, że święta będą z moją familią ciekawe ❤️🙏 Na szczęście mąż zadowolony z brzuszka, nieświadomy, że to wzdęcia i zatrzymana woda 😂😂😂
Smacznego 😁
 
Ja się dziś od rana cieszyłam że mdłości nie mam już liczyłam że skoro już 10+3 to może odeszły w zapomnienie a od 3h czuję że chyba skoczy się pawiem 😭🤮
 
reklama
Do góry