reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja od kiedy urodziłam syna to mam taki chory tryb że nie umiem odpoczywać. Jak tylko mam 10 min czasu bo np ogląda bajkę (takich chwil żeby zajął się sobą nie mam 😂) to robię coś w domu, obiad, sprzątanie, dzisiaj ogród ogarnialam po jesieni (mamy 14 arów działki i naprawdę jest co robić), a potem padam, narzekam, leżę i jecze że jestem zmęczona 😂 mąż mi mówi leż jak młody pozwala a ja swoje. Dramat 😂 mam krwiaka więc staram się oszczędzać ale jak od 8 do 16 praca, chwilę trzeba synowi poświęcic a i dom sam się nie ogarnie to nie bardzo jest kiedy leżeć. Korzystaj z każdej chwili, w pierwszej ciąży też bardzo dużo odpoczywałam jak tylko miałam taką potrzebę ❤️❤️
Podziwiam ❤️ Ja też mam krwiaka i jak usłyszałam, że mam się oszczędzać, to dmucham na siebie i chucham, aż do przesady 😂😂 No ale to chyba uroki pierwszej ciąży. Podejrzewam, że w kolejnej też będę normalnie funkcjonować - tak, jak to nie raz wygląda na filmikach, gdzie już w kolejnej ciąży matka dźwiga dziecko i kosz na pranie, a w pierwszej nawet worka ze śmieciami nie podniesie 😂 😂
 
reklama
Wiecie bo tak jest z tym odpoczywaniem. W pierwszej ciąży byłam uzależniona od netliksa luzik i nierobstwo. Teraz mam na stanie 7 mc malucha i cały dom bo mąż pracuje za granicą. Korzystajcie ile możecie bo ten błogi czas nie wróci. Ja też mam krwiaka i staram się jak Mała śpi nic nie robić ale różnie z tym bywa 😉
 
Podziwiam ❤️ Ja też mam krwiaka i jak usłyszałam, że mam się oszczędzać, to dmucham na siebie i chucham, aż do przesady 😂😂 No ale to chyba uroki pierwszej ciąży. Podejrzewam, że w kolejnej też będę normalnie funkcjonować - tak, jak to nie raz wygląda na filmikach, gdzie już w kolejnej ciąży matka dźwiga dziecko i kosz na pranie, a w pierwszej nawet worka ze śmieciami nie podniesie 😂 😂

No mój już na szczęście 4 lata i nie wymaga podnoszenia (chociaż przed zajściem w ciążę i tak nieraz go nosiłam bo miał taką potrzebę 😂) ale przy 1-2 latku nie ma innej opcji po prostu 😉 celebruj pierwszą ciążę, drugą rządzi się swoimi prawami ale człowiek jest już też przyzwyczajony do takiego trybu życia i nie wyobraża sobie inaczej funkcjonować 🤷
 
Hej dziewczyny,

Ja tak jak i wy - bez siły. Strasznie nie lubię bałaganu w domu, tak teraz absolutnie mi nie przeszkadza. Męczą mnie mdłości. Wczoraj powiedzieliśmy o ciąży naszej 15 latce, reakcja to zdziwienie ze zmieszaniem 😂😂 plus dodała że ona w to nie ingeruje 😂😂😂 raczej niezbyt się ucieszyła, musi to przepracować 😂. Wczoraj obchodziłam 27 urodziny, są dla mnie wyjątkowe bo z brzuszkiem 🥰. Czekam już na wizytę 22 grudnia, powiedziela Nam że może już zobaczy płeć. Czuje jednak że to dziewczynka, mimo że wolałabym chłopca ☺. Tymczasem nudny weekend z netflixem i wałówką od mamusi haha
 
Hej dziewczyny,

Ja tak jak i wy - bez siły. Strasznie nie lubię bałaganu w domu, tak teraz absolutnie mi nie przeszkadza. Męczą mnie mdłości. Wczoraj powiedzieliśmy o ciąży naszej 15 latce, reakcja to zdziwienie ze zmieszaniem 😂😂 plus dodała że ona w to nie ingeruje 😂😂😂 raczej niezbyt się ucieszyła, musi to przepracować 😂. Wczoraj obchodziłam 27 urodziny, są dla mnie wyjątkowe bo z brzuszkiem 🥰. Czekam już na wizytę 22 grudnia, powiedziela Nam że może już zobaczy płeć. Czuje jednak że to dziewczynka, mimo że wolałabym chłopca ☺. Tymczasem nudny weekend z netflixem i wałówką od mamusi haha
Moja 13 letnia szoku doznała jak i ja. Ale teraz już czeka i byliśmy nawet oglądać ubranka niemowlak razem
 
Oj, też mnie mięso odrzuca... A teraz się okazało, że pizza także 😱😭😭 Pizza zawsze była moim życiem, a dzisiaj mąż przywiózł po pracy i fuj 😱 Zjadłam kawałek, ale bez jakiejś ochoty. Za to rzuciłam się na owoce, które przywiózł. Teraz mandarynki i kiwi są moim życiem ❤️
 
reklama
Oj, też mnie mięso odrzuca... A teraz się okazało, że pizza także 😱😭😭 Pizza zawsze była moim życiem, a dzisiaj mąż przywiózł po pracy i fuj 😱 Zjadłam kawałek, ale bez jakiejś ochoty. Za to rzuciłam się na owoce, które przywiózł. Teraz mandarynki i kiwi są moim życiem ❤️
U mnie jabuszka,ogórek zielony i surowa marchewka .Za to po cytrusach już dwa razy wymiotowałam .
 
Do góry