reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest, że na IP niektóre mają wykonane USG i jak wszystko ok to do domu a u mnie w mieście jak się już pojedzie to trzeba 3 dni odleżeć w szpitalu nawet gdyby nic się nie działo. Jak się człowiek nie zgodzi na pobyt w szpitalu to odmawiają badania. Ja z tego powodu omijam szpital szerokim łukiem i nie wiem co musiałoby się stać żebym tam pojechała.
O kurde to ja wczoraj byłam z krwawieniem i nikt się nawet nie zająknął że mam zostać na oddziale. Dostałam tylko zalecie oszczędnego trybu życia i gdyby nasiliły się objawy to mam wracać na IP.
 
Ja znów teraz jak mnie bolał brzuch to nie bardzo chciałam dzwonić do gin o wizytę 🙈 w tamtym roku chodziłam co tydzień żeby kontrolować jak się rozwija bo byłam po wypadku i miałam w ciągu miesiąca 4usg 🤦 nie wiem czy to miało wpływ czy nie ale później długo myślałam czy zbyt częste USG nie miało wpływu na zatrzymanie akcji serca 🤷 dlatego teraz mimo że mam wielkq ochotę najlepiej codziennie sprawdzać czy wszystko ok to jednak mam w głowie że czym rzadziej tym lepiej bo co ma być to będzie
mi teraz wyjdą 4 usg w ciągu 4 tygodni, bo mam wizyty na nfz i prywatne 😕
Pamietam, że moja znajoma na początku ciąży leżała w szpitalu przez koronę to jej robili usg co drugi dzień.
Sama nie wiem jak z tym jest na prawde 😕
 
Tak, jedynie co to mówił, ze jeśli wyjdzie trombofilia to wtedy zmieniamy dawki heparyny. Zobaczymy co tam wyjdzie ;)
Gratulacje!! 🥰

Czy ktoś ma jeszcze dzisiaj wizytę?
Ja czekam na Info kiedy u mojego drugiego lekarza zwolni się miejsce i wtedy pojadę sprawdzić serduszko. Już nie mogę wytrzymać :D
Ja mam. Ale jest duże opóźnienie. Z nerwów aż brzuch m ie zaczyna boleć.... Mam trochę stresa bo ostatnio w ciąży byłam obładowana lekami. Po poronieniu miałam i tak podwyższone didimery a póki co nie biorę nic oprócz acardu. To moja 4 ciąża, 1 dziecko w domu.... Powiedziałam sobie że jak nie wyjdzie tym razem to córka będzie jedynaczką...
 
Ja mam. Ale jest duże opóźnienie. Z nerwów aż brzuch m ie zaczyna boleć.... Mam trochę stresa bo ostatnio w ciąży byłam obładowana lekami. Po poronieniu miałam i tak podwyższone didimery a póki co nie biorę nic oprócz acardu. To moja 4 ciąża, 1 dziecko w domu.... Powiedziałam sobie że jak nie wyjdzie tym razem to córka będzie jedynaczką...
kciuki mocno zaciśnięte ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼
 
reklama
Ja mam. Ale jest duże opóźnienie. Z nerwów aż brzuch m ie zaczyna boleć.... Mam trochę stresa bo ostatnio w ciąży byłam obładowana lekami. Po poronieniu miałam i tak podwyższone didimery a póki co nie biorę nic oprócz acardu. To moja 4 ciąża, 1 dziecko w domu.... Powiedziałam sobie że jak nie wyjdzie tym razem to córka będzie jedynaczką...
Powodzenia 🍀 🍀🍀
 
Do góry