reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest, że na IP niektóre mają wykonane USG i jak wszystko ok to do domu a u mnie w mieście jak się już pojedzie to trzeba 3 dni odleżeć w szpitalu nawet gdyby nic się nie działo. Jak się człowiek nie zgodzi na pobyt w szpitalu to odmawiają badania. Ja z tego powodu omijam szpital szerokim łukiem i nie wiem co musiałoby się stać żebym tam pojechała.
Jak ja mojego lekarza zapytałam co zrobić jak zaczne plamić, na który sor najlepiej jechać to powiedział że na chwilę obecną nigdzie nie jechać, położyć się, od razu wziąć więcej proga i skontaktować się z nim pilnie. Powiedział że na IP i tak nie zlecą mi niczego innego a jeszcze mnie mogą położyć "po złości". Nie wbijałam o co chodzi, ale ogólnie wydźwięk był taki że niekoniecznie w takim etapie mogą nas potraktować rzetelnie.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie :).
Według USG 7 tydzien i 6 dzień :). (14 mm).
Jes serduszko,nie słuchałam. Pani doktor powiedziała, że nie będzie straszyć maluszka, założono mi kartę ciąży. Kolejna wizyta za miesiąc :)
Super ❤️ bardzo się cieszę ☺️

Kurde zła jestem że mi włączył serduszko i nie założył karty ciąży gdy byłam w 7+1 😅

Kolejna wizyta po dwóch tygodniach od tamtej.
Dziewczyny, baaardzo mnie kusi żeby polecieć w tym tygodniu jeszcze do innego gina. Jak to powstrzymać 🙈
 
Super ❤️ bardzo się cieszę ☺️

Kurde zła jestem że mi włączył serduszko i nie założył karty ciąży gdy byłam w 7+1 😅

Kolejna wizyta po dwóch tygodniach od tamtej.
Dziewczyny, baaardzo mnie kusi żeby polecieć w tym tygodniu jeszcze do innego gina. Jak to powstrzymać 🙈
Mnie tez puszczała w 7+1 . A wiecie mam wizytę za tydzień w poniedziałek i dokładnie o to wypytam 😂😂😂
 
Super ❤️ bardzo się cieszę ☺️

Kurde zła jestem że mi włączył serduszko i nie założył karty ciąży gdy byłam w 7+1 😅

Kolejna wizyta po dwóch tygodniach od tamtej.
Dziewczyny, baaardzo mnie kusi żeby polecieć w tym tygodniu jeszcze do innego gina. Jak to powstrzymać 🙈
Też mnie kusi, zwłaszcza że na ostatniej wizycie miałam tylko pęcherzyk żółtkowy i czekam na ten czwartek jak na zbawienie, żeby zobaczyć to serduszko 😂😂
 
Super ❤️ bardzo się cieszę ☺️

Kurde zła jestem że mi włączył serduszko i nie założył karty ciąży gdy byłam w 7+1 😅

Kolejna wizyta po dwóch tygodniach od tamtej.
Dziewczyny, baaardzo mnie kusi żeby polecieć w tym tygodniu jeszcze do innego gina. Jak to powstrzymać 🙈
Ja znów teraz jak mnie bolał brzuch to nie bardzo chciałam dzwonić do gin o wizytę 🙈 w tamtym roku chodziłam co tydzień żeby kontrolować jak się rozwija bo byłam po wypadku i miałam w ciągu miesiąca 4usg 🤦 nie wiem czy to miało wpływ czy nie ale później długo myślałam czy zbyt częste USG nie miało wpływu na zatrzymanie akcji serca 🤷 dlatego teraz mimo że mam wielkq ochotę najlepiej codziennie sprawdzać czy wszystko ok to jednak mam w głowie że czym rzadziej tym lepiej bo co ma być to będzie
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi.
Kochana mam nadzieję że to błąd lekarza. Tak jak u mnie było. Poszłam na wizytę i usłyszałam że jestem w trakcie poronienia bo pęcherzyk wygląda na zapadnięty i pewnie się łuszczy bo plamiłam. Na drugi dzień poszłam do innego lekarza a tam piękny pęcherzyk i bijące serduszko maleństwa. Trzymaj się trzymam kciuki 🤞
 
Ostatnia edycja:
To mamy podobnie, u mnie też APS, ale lekarz stwierdził, że są niskie wartości i nie powinno mieć to dużego wpływu na ciąże. Zlecił mi jeszcze badania na trombofilię wrodzoną i teraz czekam niecierpliwie na wyniki.
Moja lekarka twierdzi że to mój główny powód poronień. Ja obstawiam że przegroda macicy też miała znaczenie.
Z tego co pamiętam to też bierzesz heparynę i acard także jakby wyszła Ci trombofilia to jesteś zabezpieczona.
 
reklama
Moja lekarka twierdzi że to mój główny powód poronień. Ja obstawiam że przegroda macicy też miała znaczenie.
Z tego co pamiętam to też bierzesz heparynę i acard także jakby wyszła Ci trombofilia to jesteś zabezpieczona.
Tak, jedynie co to mówił, ze jeśli wyjdzie trombofilia to wtedy zmieniamy dawki heparyny. Zobaczymy co tam wyjdzie ;)
Jestem po wizycie :).
Według USG 7 tydzien i 6 dzień :). (14 mm).
Jes serduszko,nie słuchałam. Pani doktor powiedziała, że nie będzie straszyć maluszka, założono mi kartę ciąży. Kolejna wizyta za miesiąc :)
Gratulacje!! 🥰

Czy ktoś ma jeszcze dzisiaj wizytę?
Ja czekam na Info kiedy u mojego drugiego lekarza zwolni się miejsce i wtedy pojadę sprawdzić serduszko. Już nie mogę wytrzymać :D
 
Do góry