reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Nie martw sie. Jak był zarodek to nie miałam jeszcze serduszka, dziewczyny niektóre już miały, tez się zastanawiałam - wszystko w swoim czasie , daj czas Mamuśka się dzieciątku rozwinąć ❤️
Mam wyniki z dzisiaj, czy przy takiej becie nie powinno już widać?
 

Załączniki

  • Screenshot_20221128_154315_Chrome.jpg
    Screenshot_20221128_154315_Chrome.jpg
    82,8 KB · Wyświetleń: 70
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest, że na IP niektóre mają wykonane USG i jak wszystko ok to do domu a u mnie w mieście jak się już pojedzie to trzeba 3 dni odleżeć w szpitalu nawet gdyby nic się nie działo. Jak się człowiek nie zgodzi na pobyt w szpitalu to odmawiają badania. Ja z tego powodu omijam szpital szerokim łukiem i nie wiem co musiałoby się stać żebym tam pojechała.
 
reklama
Mam wyniki z dzisiaj, czy przy takiej becie nie powinno już widać?
Ja podobną betę 18 800 miałam w dniu wizyty w 6+0, i był już zarodek i serduszko. Ale być może u każdego jest inaczej.... Jednak czytałam że zarodek ujawnia się przy becie 4 tyś a serduszko 10 tyś. Dobrze że dzisiaj masz wizytę to od razu się dowiesz co i jak!
Trzymam bardzo kciuki.
 
Do góry