reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Czytam już was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję że zostanę do końca. U mnie aktualnie 8 tydzień i dzisiaj mam pierwsza wizytę. To jest moja druga ciąża, pierwszą poronilam w kwietniu tego roku między 7/8 tygodniem. Dzisiaj jak na złość ustąpiły mi wszystkie objawy więc nie wiem co tam zobaczę. Trzymam kciuki za was wszystkie oby udało się trzymać w lipcu zdrowe dzidzie.
Trzymam mocne kciuki 😗
 
reklama
Ja z kolei jako młoda mama wciskająca od urodzenia dziecko w kombinezony, przy każdym wyjściu klęłam jak szewc ;) wiec lato wydaje mi się jakoś prostsze jak o nim myślę 😂 a i też hnb (do dzisiaj), wiadomo - byle zdrowe, ale modlę się w duszy o low needa bo z dwójką takich to tylko psychiatryk 🙈
Oo ja też źle to wspominam (pierwsze spacery były w grudniu). Jeszcze trafiła się wtedy normalna zima ze śniegiem, mrozem i bardzo brzydka wiosna.
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Trzymam mimo wszystko kciuki i liczę, że Twoja owulacja była później i ciąża ma prawo być młodsza 😘 masz może zdjęcie usg?
 
reklama
Do góry