reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja córkę urodziłam w czerwcu. Całe lato na pampersie. Poza tym, że dziecko hnb i zupełnie nie wózkowe to było super. Upał jej raczej nie doskwierał co najwyżej częściej wołała cyca i tyle. A dziecko raczej z tych zimnolubnych. Do dziś śpi bez przykrywania nawet zimą a założenie czapki graniczy z cudem.
Ja z kolei jako młoda mama wciskająca od urodzenia dziecko w kombinezony, przy każdym wyjściu klęłam jak szewc ;) wiec lato wydaje mi się jakoś prostsze jak o nim myślę 😂 a i też hnb (do dzisiaj), wiadomo - byle zdrowe, ale modlę się w duszy o low needa bo z dwójką takich to tylko psychiatryk 🙈
 
reklama
Ja też mam jutro wizytę. Wychodzi na to że to będzie 5+5t. Mam stresa bo 2 ciążę poronione a póki co progesteron miałam ok więc nie mamą żadnych leków oprócz acardu który biorę od ostatniego poronienia.
 
Hej dziewczyny :)
Śledzę Was, ale weekend w rozjazdach, więc człowiek nawet nie ma czasu coś napisać. Ja powiem szczerzę, że mam okrutna zgagę i jeszcze zanim poszlam do gin na wizytę, do każdej herbaty dawałam bio sok z imbiru.. a tu takie rzeczy ..😳 Teraz nie daje juz nic, ale momentami tak mnie pali, że nie mogę wytrzymać:( jest mi niedobrze, ale na szczęście jeszcze nie skończyło się wizytą w kibelku 🙊. Co do tych shiz przed wizytą i usg.. eh u mnie serduszko jest, wszystko idzie w pięknym kierunku, ale ciągle gdzies krążą czarne myśli. Człowiek tyle się naczytał i nasłuchał historii, że masakra.. 😩 ale co ny się nie działo, musimy to jakoś psychicznie wytrzymać ❤❤
 
A ja mam takie miłe przemyślenie na dzisiaj. Bo tak siedzę w tej jesiennej szarudze, paskudnie za oknem, smog już konkretnie zaczyna się pokazywać, oczyszczacze powietrza w ruchu, ciągle chorzy. Patrzcie jaki fajny nam trafił planowy termin porodu, lato w pełni, przed nami jeszcze sierpień, wrzesień potencjalnie fajnej pogody ❤️ mój pierwszy syn jest październikowy (z drugiej połowy miesiąca) i właśnie dzisiaj sobie przypomniałam jak paskudne były pierwsze spacery 🙈
U mnie będzie środek zimy 😂 Wichury, deszcze i zimno 🤪 No ale teraz mam lato, za to :)
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Przykro mi bardzo… to samo miałam w poprzedniej ciąży… także rozumiem. Niestety takie rzeczy się zdarzają :-( Trzymam kciuki za Ciebie i życzę we wszystkim powodzenia, kolejnych dwóch kresek w krotce❤️ ❤️
 
reklama
Do góry