reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Łączę się w bólu, bo mam identycznie jak Ty. Od tygodnia nie mam apetytu w ogóle, wszystko mi śmierdzi, na myśl o jedzeniu mi wszystko podchodzi do góry, okropne mdłości praktycznie całodniowe, nieraz czuje, ze jestem głodna ze powinnam coś zjeść, ale przez mdłości jest to niemożliwe. Na śniadanie zjem na sile pół bułki . Czekam aż te mdłości się skończą i nadejdą te „obiecane” zachcianki 😅😅😅
Ja za to non stop jem 🙈 mam wrażenie że jak jem to wtedy nie mam mdłości 🙊
 
reklama
Dziewczyny a czy wasi lekarze drukują wam zdjęcia przy każdej wizycie? I drugie pytanie: jak liczyć bicie serca jeśli nie puszcza się dźwięku? Lekarz przez minutę patrzy na USG i liczy w głowie raz dwa trzy cztery.... I tak jakoś do 170? 😅 Poważnie zastanawiam się już nad tym jakoś czas. Mi jeszcze w 7+1 nie zmierzył serduszka ani nie wydrukował zdjęcia.
 
Dziewczyny a czy wasi lekarze drukują wam zdjęcia przy każdej wizycie? I drugie pytanie: jak liczyć bicie serca jeśli nie puszcza się dźwięku? Lekarz przez minutę patrzy na USG i liczy w głowie raz dwa trzy cztery.... I tak jakoś do 170? 😅 Poważnie zastanawiam się już nad tym jakoś czas. Mi jeszcze w 7+1 nie zmierzył serduszka ani nie wydrukował zdjęcia.
Tak, przy każdej . Kurczę a chyba ta maszyna za nich liczy, bo Nam puszczała dosłownie na kilka sekund tylko na głos .
 
Dziewczyny a czy wasi lekarze drukują wam zdjęcia przy każdej wizycie? I drugie pytanie: jak liczyć bicie serca jeśli nie puszcza się dźwięku? Lekarz przez minutę patrzy na USG i liczy w głowie raz dwa trzy cztery.... I tak jakoś do 170? 😅 Poważnie zastanawiam się już nad tym jakoś czas. Mi jeszcze w 7+1 nie zmierzył serduszka ani nie wydrukował zdjęcia.
to jest tak z tym mierzeniem, że lekarz celuje taką osią na miejsce w którym pojawia się na ekranie serce, potem aparatura czyta tętno, lekarz zaznacz odcinek odczytu i wychodzi średnie tętno. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam, ale tak to wyglądało u mnie w poprzedniej ciąży.
 
Dziewczyny a czy wasi lekarze drukują wam zdjęcia przy każdej wizycie? I drugie pytanie: jak liczyć bicie serca jeśli nie puszcza się dźwięku? Lekarz przez minutę patrzy na USG i liczy w głowie raz dwa trzy cztery.... I tak jakoś do 170? 😅 Poważnie zastanawiam się już nad tym jakoś czas. Mi jeszcze w 7+1 nie zmierzył serduszka ani nie wydrukował zdjęcia.
Ja dostałam jedno zdjęcie. Bicie serca to już sam aparat do usg mierzy i to trwa chwilę. Wynik (FHR) ja np. mam wpisany w opisie wizyty.
 
Dziewczyny a czy wasi lekarze drukują wam zdjęcia przy każdej wizycie? I drugie pytanie: jak liczyć bicie serca jeśli nie puszcza się dźwięku? Lekarz przez minutę patrzy na USG i liczy w głowie raz dwa trzy cztery.... I tak jakoś do 170? 😅 Poważnie zastanawiam się już nad tym jakoś czas. Mi jeszcze w 7+1 nie zmierzył serduszka ani nie wydrukował zdjęcia.
Mnie za każdym razem daje wydruk z usg, nawet jak chodziłam na monitoring cyklu i w ciąży jeszcze nie byłam to zawsze dostawałam zdjęcie swoich jajników z pomiarami :-D co więcej opis moich usg znajduje się tez już na ikp, mimo ze do gina chodzę prywatnie 🤷‍♀️ Usg mierzy bicie serca :-)
 
Hej, zastanawiam się ile razy lekarz robi usg na początku ciąży 🤔 ja chciałabym codziennie oglądać 😂 już mężowi mowilam , żeby kupił mi ten sprzęt i będę sobie sama sprawdzać czy wszystko jest ok, bo czekanie na wizytę mnie wykończy 😂😂
 
reklama
Do góry