reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Przykro mi 😢 liczę jeszcze że stanie się u Ciebie jednak cud jak u pszczółki która też lekarz na wizycie nastraszył a jednak ma bijące serduszko ♥️ oby i do Ciebie los się uśmiechnął. Trzymaj się Kochana
 
reklama
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Mam ogromną nadzieję, że jednak wszystko dobrze się ułoży.
Dziewczyny u mnie też dramat, przyszłym do pracy, poszłam do toalety a tam brązowe plamy na bieliźnie😶 pędzę do szpitala
Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze ♡
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Strasznie mi przykro. A czy jest jakaś szansa że ciąża jest mlodsza (przesunięta owulacja)?

Dziewczyny u mnie też dramat, przyszłym do pracy, poszłam do toalety a tam brązowe plamy na bieliźnie😶 pędzę do szpitala
Trzymaj się i daj znać!
 
Dziewczyny, ja się pewnie będę żegnać. Nie ma serduszka. Ciąża wygląda na dużo młodszą niż 7+3. Mam jeszcze jedno badanie za tydzień, żeby na 100% potwierdzić, że nic z tego nie będzie. Nie robię sobie nadziei. Jednak całkowity brak objawów nie jest dobrym objawem, zwłaszcza, że u mnie nie było żadnych symptomów z piersi. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ♥️
Głowa do góry u mnie co pawdavw 6+1 było serduszko teraz zaczynam 8 tydz i radnych objawów jak nie było tak nie ma może chodzę częściej soku i wieczorem jestem bardziej zmęczona Ale nic więcej głowa do góry trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny. Czytam już was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję że zostanę do końca. U mnie aktualnie 8 tydzień i dzisiaj mam pierwsza wizytę. To jest moja druga ciąża, pierwszą poronilam w kwietniu tego roku między 7/8 tygodniem. Dzisiaj jak na złość ustąpiły mi wszystkie objawy więc nie wiem co tam zobaczę. Trzymam kciuki za was wszystkie oby udało się trzymać w lipcu zdrowe dzidzie.
 
Myszko trzymam kciuki za Ciebie i maluszka ✊🏼
Ja teraz od początku też nie czuje piersi. Pocieszam mnie to, że w poprzedniej odnoszonej rosły, ale nie były tkliwe itp.
Moje dolegliwości raz są, raz ich nie ma. Na pewno rzadziej mnie brzuch ostatnio boli.
Co ma być to będzie. Jutro wizyta na nfz, mam nadzieje że bobo rośnie jak trzeba ✊🏼
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czytam już was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję że zostanę do końca. U mnie aktualnie 8 tydzień i dzisiaj mam pierwsza wizytę. To jest moja druga ciąża, pierwszą poronilam w kwietniu tego roku między 7/8 tygodniem. Dzisiaj jak na złość ustąpiły mi wszystkie objawy więc nie wiem co tam zobaczę. Trzymam kciuki za was wszystkie oby udało się trzymać w lipcu zdrowe dzidzie.
Hej! Nie martw się zbytnio i nie myśl negatywnie, bo i tak na nic nie mamy wpływu, a my kobietki same lubimy się nakręcac..Jeśli masz dzisiaj wizytę to na pewno Ci się wszystko wyjaśni, a ja trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze! 🥰🥰❤️❤️
 
Do góry