reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Witam dziewczyny u mnie dziś dwie krechy, ale póki co bez radości dwie ciąży zakończyły się 10 i 16 tydzień mam w sobie tak duży strach że nie potrafię cieszyć się. ☹️
Cześć, mam tak samo.. mimo, że zobaczyłam dwie kreski to zamiast radości czuje paniczny strach, że historia się powtórzy
 
reklama
Dziewczynh, jestem po prywatnej wizycie. Jak pani doktor zobaczyła opis USG,, które miało mi nie dawać nadziei,, to złapała się za głowę. Mam piękny pęcherzyk ciążowy oraz zarodek. Wszystko jest rozmiarów idealnych i proporcjonalnych. Macica pięknie się spulchnia. I na tym super USG dodatkowo oprócz tego że miałam sobie nie robić nadziei na dziecko bo powinno być już serce, baba wykryła mi też,, duża torbiel,,. Której nie ma..... Pani ginekolog dzisiaj była przerażona tym opisem jak bardzo nieprawdziwy on jest. Wszystko jest okej!!!
 
Dziewczynh, jestem po prywatnej wizycie. Jak pani doktor zobaczyła opis USG,, które miało mi nie dawać nadziei,, to złapała się za głowę. Mam piękny pęcherzyk ciążowy oraz zarodek. Wszystko jest rozmiarów idealnych i proporcjonalnych. Macica pięknie się spulchnia. I na tym super USG dodatkowo oprócz tego że miałam sobie nie robić nadziei na dziecko bo powinno być już serce, baba wykryła mi też,, duża torbiel,,. Której nie ma..... Pani ginekolog dzisiaj była przerażona tym opisem jak bardzo nieprawdziwy on jest. Wszystko jest okej!!!
Dobrze ze zdecydowałaś się na wizytę u swojej gin ! Przynajmniej teraz się uspokoilas 🥰
Zarodek póki co jest bez serduszka tak ?
Z tego co pamietam to dziś masz 6+1 ? To jeszcze bardzo wczesnie ☺️
 
Dobrze ze zdecydowałaś się na wizytę u swojej gin ! Przynajmniej teraz się uspokoilas 🥰
Zarodek póki co jest bez serduszka tak ?
Z tego co pamietam to dziś masz 6+1 ? To jeszcze bardzo wczesnie ☺️
Tak jeszcze serduszka nie ma, ale wcale nie musi go jeszcze być 😍wg dzisiejszych pomiarów USG jestem w 5+1. pani doktor powiedziała że to możliwe, mogła przesunąć się owulacja. Bardzo mi dziś ulżyło. 😍😍czekam na wasze dobre wieści dziewczyny, damy radę.
 
Tak jeszcze serduszka nie ma, ale wcale nie musi go jeszcze być 😍wg dzisiejszych pomiarów USG jestem w 5+1. pani doktor powiedziała że to możliwe, mogła przesunąć się owulacja. Bardzo mi dziś ulżyło. 😍😍czekam na wasze dobre wieści dziewczyny, damy radę.
Nooo pewnie ze tak ! To i tak super ze zarodek już tak szybko masz😍
Ja byłam w 5+0 na usg i tylko pęcherzyk był . Jaką masz wielkość pęcherzyka ?
 
reklama
Do góry