reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dokładnie... Przy wcześniejszej ciazy lekarz dal mi skierowanie do kliniki gdzie robią takie badania i kazał mi zadzwonić i się umówić bez dwóch zdan. Nie mówił nic ,że jest to dobrowolne .
No jest dobrowolne ja przy 2 poronienie sama się wszystkiego dowiadywalam bo lekarz prowadzący nie wiedział u mnie najbliżej Poznań robił na nfz Ale mówił o że muszę być po 2 promieniach i skierowanie więc poszłam do ginekologa na nfz powiedziałam co i jak i wpisała mi niestety do poznania mam 4 godziny drogi więc w kolejnej ciąży już robiłam prywatnie. Teraz chodzę prywatnie i ginekolog po prostu zapytała się czy to nie i gdzie Ale absolutnie to jest decyzja ciężarnej
 
reklama
O kurde, byłam świecie przekonana, że jest to darmowe. Tak powinno być...
Ciekawi mnie co robią kobiety z rodzin dysfunkcyjnych, albo dostaną na nfz albo wgl nie pójdą, ale z tego co wiem to jest badanie obowiązkowe....
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie, ale kurde babeczka do której chodziłam mi załatwiła to badanie na NFZ, wpisała tam jakieś powody pewnie (normalnie bym się nie kwalifikowala) ale - to ona była osobą przeprowadzająca badania prenatalne. Moze dlatego mogła tak pokombinować ..?
 
Hej dziewczyny, czytam i jetsem , ale mdlosci tez nie odpuazczaja...choc wczoraj I dzis mialam takie chwilę ze bylo okej , mam nadzieje ze powoli przechodza ale nie chce nic zapeszyc 😁😁
U nas sporo osob ale tych najblizszych juz wie , ale sila wyzsza , ponyt w szpitalu zrobil swoje ..no ale trudno , staram sie wierzyc ze wszytsko tym razem bedzie dobrze 🙂

Co do badan prenatalnych mam mieszane uczucia ...maz nie chce zadnyc badan ale przepuszczam ze uszanuje moje decyzje..
Na pewno wybierzemy sie na dokaldne usg sprawdzic kosc nosowa , przeziernosc karkowa itp..alr czy na pappe sie zdecydujemy nie wiem to tylko statystyka..
Chyba ze bylyby powody zeby robic dodatkowe badania to oczywiscie ze tak..
 
Cześć mamusie 😍
Wstałam dzisiaj w dobrym nastroju (po wczorajszej huśtawce depresji 🙈) więc dzielę się z wami moim pozytywnym wajbem.
Powodzenia na cały tydzień! Samych dobrych wieści,dobrego samopoczucia i byle do przodu, do pierwszych prenatalnych 😊
Miłego poniedziałku ❤️
 
Cześć mamusie 😍
Wstałam dzisiaj w dobrym nastroju (po wczorajszej huśtawce depresji 🙈) więc dzielę się z wami moim pozytywnym wajbem.
Powodzenia na cały tydzień! Samych dobrych wieści,dobrego samopoczucia i byle do przodu, do pierwszych prenatalnych 😊
Miłego poniedziałku ❤️
Cześć 😍
Ja po wczorajszych dwóch krwawieniach z nosa i omdleniu wstałam wypoczęta i pełna sił 💪 Spałam od 21-9 z małymi przerwami 🤪
Czekam aż się zwolni termin u ginekologa, może uda się już dostać na początku tygodnia.
Miłego dnia i udanych wizyt!
 
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie, ale kurde babeczka do której chodziłam mi załatwiła to badanie na NFZ, wpisała tam jakieś powody pewnie (normalnie bym się nie kwalifikowala) ale - to ona była osobą przeprowadzająca badania prenatalne. Moze dlatego mogła tak pokombinować ..?
To u mnie była taka sama sytuacja. Chodziłam prywatnie do lekarza, który pracował w szpitalu położniczym na co dzień i też wystawił mi skierowanie, mimo że się nie kwalifikowałam na NFZ. Moja ciąża nie dotrwała do tego etapu.
Teraz będę u innego lekarza, zobaczymy czy uda się na NFZ.
 
Dzień dobry wszystkim 😉 ja mam zamiar przywitać ten dzień bez nudności bo wczoraj tak mi dały popalić że aż mi się płakać chciało 🙈 dziś wizyta z młodą u lekarza i w planach trochę porządków w domu bo wczoraj nic nie tknęłam palcem 🙈 która dziś wizytuje?
 
reklama
Do góry