reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ok ☺️ ja dzisiaj odebrałam opinie od psychiatry więc już mogę spokojnie czekać na cesarkę .Ja mam umówiona na 7.07 .Mąż jeszcze 14 czerwca jedzie ostatni raz do pracy przed porodem i wraca 30 czerwca więc chyba zdąży😂😂.Potem cały miesiąc będzie z nami i che iść na tacierzyński .

Oo widzę że już macie terminy na cesarkę. Ja będę ustalać mój termin 16 czerwca. Chociaż jeszcze myślę czy cesarka czy poród naturalny ze znieczuleniem. Chociaż bardziej skłaniam się przy cesarce. Rozmawiam z koleżankami i bardzo sobie chwalą cesarkę w Niemczech. Jedyny minus że dziecko szybko przynoszą bo po 2-3 godzinach podnoszą podgłówek i podaj dziecko, a już po max 6 godzinach trzeba wstać.
 
reklama
Oo widzę że już macie terminy na cesarkę. Ja będę ustalać mój termin 16 czerwca. Chociaż jeszcze myślę czy cesarka czy poród naturalny ze znieczuleniem. Chociaż bardziej skłaniam się przy cesarce. Rozmawiam z koleżankami i bardzo sobie chwalą cesarkę w Niemczech. Jedyny minus że dziecko szybko przynoszą bo po 2-3 godzinach podnoszą podgłówek i podaj dziecko, a już po max 6 godzinach trzeba wstać.
 
Powiem szczerze że ja miałam dwa porody że znieczuleniem i tak bolało jak diabli☺️.Po cesarce do rzęs się czułam i tak wstałam po 6 godzinach umyłam się i było nieźle lykalam co trzy godziny leki i nie odczuwałam bólu .Dla mnie cesarka najlepsza😏.Porodów naturalnych miałam 6 więc mam porównanie.
 
Powiem szczerze że ja miałam dwa porody że znieczuleniem i tak bolało jak diabli☺️.Po cesarce do rzęs się czułam i tak wstałam po 6 godzinach umyłam się i było nieźle lykalam co trzy godziny leki i nie odczuwałam bólu .Dla mnie cesarka najlepsza😏.Porodów naturalnych miałam 6 więc mam porównanie.
Ile masz dzieci? ;)

Ja poród sn wspominam dobrze a cc to jednak operacja. Jeśli nie ma wskazań ani fobii to warto spróbować
 
Też myślałam że 39 plus ale właśnie ostatnio lekarz powiedział że cesarkę robią już 38 plus dlatego zmieniłam termin o tydzień wcześniej.
 
A powiedz mi czy masz jakąś specjalną diete. Ja idę do diabetyka w piątek i nie wiem czy dadzą mi gotową dietę czy wskazania. Przyznam że od poniedziałku odmawiam sobie wszystkiego co ma cukier tak mi powiedziała lekarka prowadząca, ale kurcze coraz ciężej jest co chwilę mam ochotę na coś nerwy mnie biorą bo nie mogę.
 
Powiem szczerze że ja miałam dwa porody że znieczuleniem i tak bolało jak diabli☺️.Po cesarce do rzęs się czułam i tak wstałam po 6 godzinach umyłam się i było nieźle lykalam co trzy godziny leki i nie odczuwałam bólu .Dla mnie cesarka najlepsza😏.Porodów naturalnych miałam 6 więc mam porównanie.

Jesteś kolejna osobą która mnie utwierdza że wybieram cesarkę 😊 dziękuję za wypowiedź. U mnie pierwszy poród i powiem szczerze boję się jak nie wiem co😂
 
Dziewczyny jak wy to robicie, że Wasi lekarze wystawiają skierowanie na cesarkę? Jaki powód mogą tam wpisać? Ja jestem po jednej, ale widzę że mój lekarz traktuje cc jako ostateczność, a też bym chciała mieć wybór 😉
 
reklama
Ja też mam cukrzycę ale się nie przejmuje to moja już trzecia.Ja po posiłku mam w normie cukier nawet jak jej słodycze .Tylko po nocy mam wysoki.Takze w sumie jem co chcę 😁
A mogła byś powiedzieć jakie masz rano? Ja też cały dzień mam ok tylko rano zawsze ponad 100... byłam u diabetolog przepisała insuline ale nie widzę poprawy kazała stopniowo zwiększać dawki ale boję się trochę. Ja trzymam dietę w miarę możliwości przez to moja waga stoi w miejscu od 25 tygodnia w 31 mała ważyła 1700 mam nadzieję że jak pójdę teraz w 35 wszystko będzie ok.
 
Do góry