reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To tylko proponuje cesarkę .Moja córka która rodziłam jako 6 była duża ważyla 4050 to tak się męczyłam bo 2 godziny w skurczach partycji ja rodziłam ,a ona miała szerokie ramiona i nie mogła wyjść i po niej mam traumę dlatego uparłam się że kolejne dziecko Będę rodziła przez cesarskie cięcie bez względu jaka waga będzie.
 
reklama
Musisz zwiększać u mnie za każdym razem zaczyna działać od 8-10j. Wcześniej bez zmian. Powinnaś biorąc insulinę nocną powinnaś mieć cukier w granicach 75-85.

Tak jeśli mam cukrzycę na insulinie i nie urodzę w 38 to w 39+0 mam się zgłosić na wywołanie.
Tak najwyżej zrobię że zwiększę dawkę. Będę na wizycie to pewnie powie mi więcej odnośnie porodu. Mówiła na ostatniej wizycie ze wszystko będzie zależało od wagi dziecka i przepływów. Ja z kolei panicznie boję się cesarskiego cięcia mam za sobą dwa porody naturalne i modlę się tylko o to żeby i tym razem tak było😅
 
Tak najwyżej zrobię że zwiększę dawkę. Będę na wizycie to pewnie powie mi więcej odnośnie porodu. Mówiła na ostatniej wizycie ze wszystko będzie zależało od wagi dziecka i przepływów. Ja z kolei panicznie boję się cesarskiego cięcia mam za sobą dwa porody naturalne i modlę się tylko o to żeby i tym razem tak było😅
Ja jeden sn i tez boję się cc
 
Ja mieszkam w Niemczech, a tu cesarka jest na życzenie, ale lekarze za wszelką cenę chcą przekonać do naturalnego. Jednak ja się nie dam 😂 a kolejna sprawa mój łobuz w brzuchu to olbrzym w zeszłym tygodniu 2800 w przyszłym tygodniu będzie już pewnie 3500. A teraz dopiero 34 tydzień 😂
To kopniaki takiego dużego chłopaka muszą być już bolesne 😄 Moja Mała, choć nie taka mała, daje czadu😁
Lekarz nie daje skierowania kazał mi samej załatwić więc mam już drugi raz od psychiatry powód tokofibia czyli lęk przed porodem 😏 . Oczywiście prywatnie .
Zaświadczenie od psychiatry wystarczy, żebyś umówiła się w szpitalu na planowe cc? Ja mam zaświadczenie od okulisty, więc raczej niepodważalne, a lekarz prowadzący i tak daje mi skierowanie do szpitala. Pomijam fakt, że córka zmieniła pozycję i wczoraj na badaniu nie leżała główką w dół 😄

@Inna_ale_taka_sama jak Ty się czujesz? Dawno się nie odzywałaś 😔
 
To kopniaki takiego dużego chłopaka muszą być już bolesne 😄 Moja Mała, choć nie taka mała, daje czadu😁

Zaświadczenie od psychiatry wystarczy, żebyś umówiła się w szpitalu na planowe cc? Ja mam zaświadczenie od okulisty, więc raczej niepodważalne, a lekarz prowadzący i tak daje mi skierowanie do szpitala. Pomijam fakt, że córka zmieniła pozycję i wczoraj na badaniu nie leżała główką w dół 😄

@Inna_ale_taka_sama jak Ty się czujesz? Dawno się nie odzywałaś 😔
 
Tak wystarczy .Mój lekarz poprostu każe mi przyjść w tym dniu rano jak ma dyżur i to on robi mi cesarkę a papier musi być bo to tylko podkładka☺️
 
Z tymi cesarkami to jest tak, że zależy też od ordynatora, bp jeśli.jest taki który bardzo kontroluje swoich podwładnych a sam jest przeciwny to cc na życzenie może być niemożliwe. Ale to raczej dziewczyny wcześniej droga pantoflowa dowiadują się w którym szpitalu taki szef jest i go omijają
 
Wczoraj miałam napływ energii po południu i zrobiłam.soki z truskawek, mój syn i mąż uwielbiają pić także są szczęśliwi. A że robiłam w sokowniku to szybko poszlo
 
reklama
Do góry