reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja mam jutro zwykłą kontrolną.
2tygodnie temu byłam na prenatalnych i pappa.
Muszę go zapytać o nawracające brązowe plamienia mimo że cały czas łykam różne tabletki, Duphastony i Cycloamine .
 
Nierozumiem tych ryzyk podstawowych i skorygowanych nie podoba mi się u mnie trisomia18 na jakiej podstawie w podstawowym mialam 1:149 w skorygowanym juz 1:730 ale dlaczego wyliczyło mi to tak wysokie podstawowe
 
Nierozumiem tych ryzyk podstawowych i skorygowanych nie podoba mi się u mnie trisomia18 na jakiej podstawie w podstawowym mialam 1:149 w skorygowanym juz 1:730 ale dlaczego wyliczyło mi to tak wysokie podstawowe
Oj ja w tej kwestii nie pomogę, nie jestem zorientowana w temacie i nie robiłam tych testów
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych 35+ w pierwszej ciąży. Jeśli się zdecydowałyście na test typu NIPT to na który konkretnie?
Właśnie stoję przed tym wyborem (jestem zdecydowana zrobić któryś z dostępnych testów) ale niestety ogrom informacji nie pomaga w podjęciu decyzji.
 
Oj ja w tej kwestii nie pomogę, nie jestem zorientowana w temacie i nie robiłam tych testów
To nie było z testów bo jeszcze pappy wyników nie mam tylko z jakiegoś tam programu. Napisałam do gina ze panikuje trochę to kazał mi się uspokoić ze ryzyko jest z mojego wieku ze to statystyki i zebym nie rovila sobie tego (czyli nie nakręcała się) usg było super wiec jest Oki
 
To nie było z testów bo jeszcze pappy wyników nie mam tylko z jakiegoś tam programu. Napisałam do gina ze panikuje trochę to kazał mi się uspokoić ze ryzyko jest z mojego wieku ze to statystyki i zebym nie rovila sobie tego (czyli nie nakręcała się) usg było super wiec jest Oki
Skoro lekarz tak mówi to nie ma sensu martwić się na zapas :-) dobry lekarz na dobrym sprzęcie może dużo zobaczyć na USG
 
Hej dziewczyny dołączam do Was, mam termin na 2-4 lipca, jeszcze na 100% nie określone. Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jestem w 14+2 i byłam na usg. Wstawiam zdjęcia, może podpowiecie mi czy wygląda Wam na chłopca czy dziewczynkę? :) lekarz sugeruje dziewczynkę :) a może któraś tak miała i okazał się później chłopiec? Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :)
 

Załączniki

  • 9EF02EE4-A8CD-48F7-8B5D-AD2A3A7AD254.jpeg
    9EF02EE4-A8CD-48F7-8B5D-AD2A3A7AD254.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 121
  • 5F5FC6CE-C9B8-4CB0-A1C3-C6087C1B94CD.jpeg
    5F5FC6CE-C9B8-4CB0-A1C3-C6087C1B94CD.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 110
Hej dziewczyny dołączam do Was, mam termin na 2-4 lipca, jeszcze na 100% nie określone. Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jestem w 14+2 i byłam na usg. Wstawiam zdjęcia, może podpowiecie mi czy wygląda Wam na chłopca czy dziewczynkę? :) lekarz sugeruje dziewczynkę :) a może któraś tak miała i okazał się później chłopiec? Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :)
Ale ładnie zdjęcie to drugie :) nie znam się skoro sugeruje dziewczynkę to pewno dziewczynka :) witam w naszym gronie :)
 
reklama
Ja też się nie znam na zdjęciach USG ale u mnie do 20 tc miała być dziewczynka a na prenatalnych Franek pokazał swoją męskość na pierwszym planie ;-)
 
Do góry