reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny po ostatniej stracie nie chciałam pisać od razu od początku... Bałam się nie chciałam nakręcać złych myśli... Czytając wasze przyrosty bety oto ale rozumiem doskonale Waszą decyzję i szanuję.odebralam wyniki badań wiecie co mnie zastanawia IgG różyczka ostatnio miałem 498 ... Teraz mam ponad 2 tys. szczerze nie czytałam w necie żeby się nie wystraszyć ale może Wy mi podpowie nie ? Podobnie mam z RDW CV wysokie na wynikach a z kolei MCHC za niskie. Kiepsko się czuję mam zawroty głowy.nawet jak jestem najedzona to mi tak słabiej ale wszystko tłumaczyłam ciążą 10 tyg. Dokładnie
Tak sobie myślę że im większe igg tym lepiej nie znam się zupełnie ale igg to przeciwciała czyli ze przeszłas to i jesteś chroniona
 
Witam Was dziewczyny :)
Czy mogę do Was dołączyć? U nas wg okresu termin na 23.07.2022, na pokładzie mamy już synka, który w sierpniu skończy 3 lata. Ma drugiej wizycie dowiedziałam się że będziemy mieli bliźniaki jednak pojawił się zespół podkradania i w 9 tc drugiego dzidziusia już nie było... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, USG prenatalne mamy 14 stycznia :) pozdrawiam Was serdecznie!
 
Kilka zostało ale głównie dziewczyny które doszły niedawno gdy już forum zamknięte miałyśmy albo osoby które napisały 1-2 posty i potem cisza...

A stara ekipa i tak tu zagląda 🙂

@Marinaxxx ja mam we wtorek wizytę kontrolną , u mnie będzie to 14+1.
 
reklama
A jak się dziewczyny czujecie? U mnie powoli mdłości ustają ale było i tak lżej niż przy pierwszej ciąży. Nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, otwm jakoś tak spokojniej jest :-)
 
Do góry