reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja mam jutro zwykłą kontrolną.
2tygodnie temu byłam na prenatalnych i pappa.
Muszę go zapytać o nawracające brązowe plamienia mimo że cały czas łykam różne tabletki, Duphastony i Cycloamine .
 
Nierozumiem tych ryzyk podstawowych i skorygowanych nie podoba mi się u mnie trisomia18 na jakiej podstawie w podstawowym mialam 1:149 w skorygowanym juz 1:730 ale dlaczego wyliczyło mi to tak wysokie podstawowe
 
Nierozumiem tych ryzyk podstawowych i skorygowanych nie podoba mi się u mnie trisomia18 na jakiej podstawie w podstawowym mialam 1:149 w skorygowanym juz 1:730 ale dlaczego wyliczyło mi to tak wysokie podstawowe
Oj ja w tej kwestii nie pomogę, nie jestem zorientowana w temacie i nie robiłam tych testów
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych 35+ w pierwszej ciąży. Jeśli się zdecydowałyście na test typu NIPT to na który konkretnie?
Właśnie stoję przed tym wyborem (jestem zdecydowana zrobić któryś z dostępnych testów) ale niestety ogrom informacji nie pomaga w podjęciu decyzji.
 
Oj ja w tej kwestii nie pomogę, nie jestem zorientowana w temacie i nie robiłam tych testów
To nie było z testów bo jeszcze pappy wyników nie mam tylko z jakiegoś tam programu. Napisałam do gina ze panikuje trochę to kazał mi się uspokoić ze ryzyko jest z mojego wieku ze to statystyki i zebym nie rovila sobie tego (czyli nie nakręcała się) usg było super wiec jest Oki
 
To nie było z testów bo jeszcze pappy wyników nie mam tylko z jakiegoś tam programu. Napisałam do gina ze panikuje trochę to kazał mi się uspokoić ze ryzyko jest z mojego wieku ze to statystyki i zebym nie rovila sobie tego (czyli nie nakręcała się) usg było super wiec jest Oki
Skoro lekarz tak mówi to nie ma sensu martwić się na zapas :-) dobry lekarz na dobrym sprzęcie może dużo zobaczyć na USG
 
Hej dziewczyny dołączam do Was, mam termin na 2-4 lipca, jeszcze na 100% nie określone. Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jestem w 14+2 i byłam na usg. Wstawiam zdjęcia, może podpowiecie mi czy wygląda Wam na chłopca czy dziewczynkę? :) lekarz sugeruje dziewczynkę :) a może któraś tak miała i okazał się później chłopiec? Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :)
 

Załączniki

  • 9EF02EE4-A8CD-48F7-8B5D-AD2A3A7AD254.jpeg
    9EF02EE4-A8CD-48F7-8B5D-AD2A3A7AD254.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 126
  • 5F5FC6CE-C9B8-4CB0-A1C3-C6087C1B94CD.jpeg
    5F5FC6CE-C9B8-4CB0-A1C3-C6087C1B94CD.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 112
Hej dziewczyny dołączam do Was, mam termin na 2-4 lipca, jeszcze na 100% nie określone. Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jestem w 14+2 i byłam na usg. Wstawiam zdjęcia, może podpowiecie mi czy wygląda Wam na chłopca czy dziewczynkę? :) lekarz sugeruje dziewczynkę :) a może któraś tak miała i okazał się później chłopiec? Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :)
Ale ładnie zdjęcie to drugie :) nie znam się skoro sugeruje dziewczynkę to pewno dziewczynka :) witam w naszym gronie :)
 
reklama
Ja też się nie znam na zdjęciach USG ale u mnie do 20 tc miała być dziewczynka a na prenatalnych Franek pokazał swoją męskość na pierwszym planie ;-)
 
Do góry