reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

A jak się dziewczyny czujecie? U mnie powoli mdłości ustają ale było i tak lżej niż przy pierwszej ciąży. Nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, otwm jakoś tak spokojniej jest :-)
Tragicznie dzisiaj mam dzień jakiś ciężki wszystko mnie dobija a najbardziej to że mam 12 t1d a mam mdłości od rana do nocy i jiz kilka dni mi się to ciągnie. Wcześniej byly mdłości z przerwami a teraz masakra jakaś
 
reklama
U mnie herbatki miętowe trochę łagodziły mdłości. Najgorszy pod tym względem był dla mnie 9 tydzień, głodna miałam mdłości a po jedzeniu jeszcze gorzej
 
A jak się dziewczyny czujecie? U mnie powoli mdłości ustają ale było i tak lżej niż przy pierwszej ciąży. Nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, otwm jakoś tak spokojniej jest :-)
U mnie niby lepiej, ale tak naprawdę spokojniejsza będę po prenatalnych. A ze ja z samej końcówki lipca termin to idę dopiero 21/01
 
Heh z moim rozpędem też zalapoe się na koniec lipca hehe. Mam na 16 lipca termin z córką mialam wywoływany tydz po terminie a teraz zobaczymy:) jutro mam prenatalne na 10 delikatnego stresa mam juz
 
Mojemu synowi też się nie spieszyło, miałam termin na 14 sierpnia a urodziłam 22 ;) trzymam kciuki za jutrzejsze badania i koniecznie daj znać jak już będziesz po
 
reklama
Do góry