reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Super pytam, poniewaz mialamn podobny obraz usg w 5+3 również u mnie brak większych objawów. O ten drugi pęcherzyk to chodzi o ten w środku czy ten u góry? Wybacz ale to moja 1 ciąża :)
 
Macie tez zachcianki na " swinskie zarcie". Dramat jakis ja moge nie jesc wcale ale jak tylko pomysle o macu chinolu zupce to mam slinotok
Mi się chce Jalapeno z maka. Chyba pojadę i kupię jak wstanę z łóżka
Łłłoo nutellą.. już nie pamiętam tego smaku [emoji54] nie jadam słodyczy - nie jadam bo nie lubię, odrzuca mnie od nich. Ale jak byłam w ciąży z córką to poprostu mogłabym tylko słodycze jesc i wtedy dopiero poznałam smaki niektórych słodkości właśnie jeden z pierwszych miejsc to była nutellą.[emoji1786][emoji1786] Jak tylko urodziłam wrócił odrzut od słodyczy.[emoji1745] Ciekawa jestem jak będzie w tej ciąży. [emoji39]
Mnie właśnie zaczęło odrzucać od pomidorów malinowych, kiedyś jadłam bez problemu tak teraz nie mogę na nie spojrzeć
 
Super pytam, poniewaz mialamn podobny obraz usg w 5+3 również u mnie brak większych objawów. O ten drugi pęcherzyk to chodzi o ten w środku czy ten u góry? Wybacz ale to moja 1 ciąża :)
Moja także pierwsza (nie licząc pozamacicznej). Jeden jest tak jakby na górze a większy niżej. Ogólnie szok 😱
 
Mi wyniki wczoraj po 21:00 się pojawiły. Ale dziś stwierdziłam, ze nie robię żadnej bety, nie czytam nic poważnie się zastanawiam czy z forum nie wycofać się na miesiąc, bo ciagle porównuje się do Was i tylko schizuje. Dziś myślałam już, ze mój czas się skończył, a jak ochłonęłam stwierdziłam, ze w sumie nie mam większych powodów. Czytanie mi nie służy.
Chyba nam wszystkim 🤷 ja dzisiaj mam bóle macicy 🤦 bety nie robiłam w ogóle i nie zamierzam. Poprzednio robiłam i wszystko wyglądało różowo a jednak nie było, dlatego teraz nie robię. Jak ma być dobrze to będzie 🙂
 
Ja w pierwszej ciąży nie miałam smaków jedyna zachcianka to były cukierki michałki, Boże wstawałam w nocy siku i musiałam zjeść 🤣 z drugą córka też były zachcianki ale teraz serio szok. Jak coś mi do głowy przyjdzie to tylko o tym myślę 🙂 ja codziennie muszę gotować obiady i powiem wam że jak dla mnie mięso nie musiało istnieć a kochałam sałaty zielone nawet z samą oliwa tak teraz jak robiłam np pałki z kurczaka o zawsze zjadałam jedna tak teraz pochłonęłam 3 🤣 tak mi smakowały że mąż w szoku siedział bo ja zawsze troszeczkę mięsa a sałaty pół talerza a teraz na samą myśl o salacie mi niedobrze. Odrzut jak do kawy. Kawy nie mogę pić tak mnie odrzuciło, na początku jeszcze latte piłam a teraz nie dam rady i myślę że też trochę przez to mam prawie codzienne bóle głowy
 
Heeej 😀 ja po mojej pierwszej wizycie na usg musiałam wczoraj ochłonąć... ale na szczęście wszystko dobrze. Najważniejym dla mnie było dowiedzieć się czy ciąża jest w macicy i jest! Lekarz założył mi już kartę ciąży, termin na 23.07.2022. Za tydzień w piątek kolejna wizyta i wtedy powinnam już dostać skierowanie na badania.
P.S załączam zdjęcie, przyjżyjcie się dobrze 😉Zobacz załącznik 1338595
czyżby pierwsze bliźniaki na grupie? ❤️❤️
 
reklama
Do góry