reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak sobie czytam na co wy macie ochotę,a ja przysiadam sobie do zupki krupnik z kawałkami mięsa i odrzut.. wyjelam mieso i o wiele lepiej smakuje😅Także jestem jakaś inna.
 
reklama
Ale wczoraj zachcianki leciały. [emoji16][emoji16] Ja jak zwykle już spałam [emoji17][emoji1751] powiem Wam że za mną prawie codziennie chodzi coś niezdrowego [emoji1745] ktoś napisał kiedyś że zachcianki nie istnieją tylko to jest brak witamin ( czy czegoś ) w naszym organizmie - to ja się pytam co mają fastfoody [emoji54][emoji23]
Miłej i spokojnej soboty Wam życzę ..
 
Ja dzisiaj nutelle jadłam łyżeczka [emoji86] za mną ostatnio chodziły tosty i frankfurterki (się tylko te pokój premium z Lidla i to na ciepło [emoji39][emoji28]), dzisiaj dużo dałabym za drwala akcji chociaż kebaba w bułce z fetą [emoji85]

W ciąży synem miałam etap, że jakaś oliwki zielone nadziane papryka prosto ze słoika [emoji85][emoji28]
Łłłoo nutellą.. już nie pamiętam tego smaku [emoji54] nie jadam słodyczy - nie jadam bo nie lubię, odrzuca mnie od nich. Ale jak byłam w ciąży z córką to poprostu mogłabym tylko słodycze jesc i wtedy dopiero poznałam smaki niektórych słodkości właśnie jeden z pierwszych miejsc to była nutellą.[emoji1786][emoji1786] Jak tylko urodziłam wrócił odrzut od słodyczy.[emoji1745] Ciekawa jestem jak będzie w tej ciąży. [emoji39]
 
Heeej 😀 ja po mojej pierwszej wizycie na usg musiałam wczoraj ochłonąć... ale na szczęście wszystko dobrze. Najważniejym dla mnie było dowiedzieć się czy ciąża jest w macicy i jest! Lekarz założył mi już kartę ciąży, termin na 23.07.2022. Za tydzień w piątek kolejna wizyta i wtedy powinnam już dostać skierowanie na badania.
P.S załączam zdjęcie, przyjżyjcie się dobrze 😉
16373903053146132517451419965182.jpg
 
Ale wczoraj zachcianki leciały. [emoji16][emoji16] Ja jak zwykle już spałam [emoji17][emoji1751] powiem Wam że za mną prawie codziennie chodzi coś niezdrowego [emoji1745] ktoś napisał kiedyś że zachcianki nie istnieją tylko to jest brak witamin ( czy czegoś ) w naszym organizmie - to ja się pytam co mają fastfoody [emoji54][emoji23]
Miłej i spokojnej soboty Wam życzę ..
Ha, sprawdziłam w necie i o dziwo : skpro jest mięcho, ciutka warzyw jest tam wit B12, niacyna, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina, potas ... no niestety ale fastfoody to tłuszcze trans ... ale coś widocznie w sobie ma taki burgerek.
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało do was dołączam bo ginekolog dopiero 8.12
Pierwsza beta 18,5
Po 48 godzinach 70.05
Wiec przyrost prawidłowy pójdę jeszcze zbadać w poniedziałek.
Progesteron przy pierwszym badaniu 13,8 po 48 godzinach 19,4 ale dla pewności przyjmuje duphaston bo troszkę niski ten progesteron.
Czy ktoras miała tak jak ja uczucie takiej niepewności, siedzenie na szpilkach ja sama nie wiem czym to jest spowodowane 🙈
 
Heeej 😀 ja po mojej pierwszej wizycie na usg musiałam wczoraj ochłonąć... ale na szczęście wszystko dobrze. Najważniejym dla mnie było dowiedzieć się czy ciąża jest w macicy i jest! Lekarz założył mi już kartę ciąży, termin na 23.07.2022. Za tydzień w piątek kolejna wizyta i wtedy powinnam już dostać skierowanie na badania.
P.S załączam zdjęcie, przyjżyjcie się dobrze 😉Zobacz załącznik 1338595
Cześć, który to tc? Mam rozumieć to na razie pęcherzyk ciążowy? jak u Ciebie z objawami ?
 
reklama
Wczoraj zaczęłam 5 tc. 🙂 Z objawów tylko póki co od czasu do czasu lekki ból/ciągnięcie w dole brzucha i powiększenie i tkliwość piersi. Nie mam żadnych zachcianek, nudności ani innych podobnych.
Cześć, który to tc? Mam rozumieć to na razie pęcherzyk ciążowy? jak u Ciebie z objawami ?
Na razie pęcherzyk ciążowy, a nawet 2 jeśli dobrze popatrzysz 😉
 
Do góry