reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

To ja swoje zdjęcie dorzucę z wczorajszej wizyty z OM 6t0d z usg 5t5d
 

Załączniki

  • 20211119_114815.jpg
    20211119_114815.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Chyba nam wszystkim 🤷 ja dzisiaj mam bóle macicy 🤦 bety nie robiłam w ogóle i nie zamierzam. Poprzednio robiłam i wszystko wyglądało różowo a jednak nie było, dlatego teraz nie robię. Jak ma być dobrze to będzie 🙂
ja nie robilam bety w zadnej z ciaz w tej tez nie. Jakos tak na sama mysl na czekanie wkolko na te wyniki fisiuje 🤪 a tak to bylam u gina widzialam pecherzyk pojde za tydz albo wczesniej zobacze zarodeczek ( mie widze innej opcji) ja nerwicowa jestem to mi dodatkowe bodzce zbedne
 
Byłam w szoku, nie spytałam 🤦‍♀️napisał mi 3 mm ale nie wiem czy to ten mniejszy, większy czy jak...
Nic nie napisał bo to niestety nic pewnego. Ważne żeby choć jedno było 😉 byłyby to w tedy bliźniaki dwujajowe co za tym idzie potrzebują wszystkiego podwójnie. Łożyska itd. To nie taka prosta sprawa ale trzymam mocno kciuki😉
 
Żaden problem 🙂 wydaje mi się że owulacja była między 28 a 30 października, ale niestety dokładnie nie wiem. Kurde coś tu niby jest napisane na zdjęciu ale nie ogarniam tego za bardzo 😂 wg usg 4t6d, czyli od om ciąza młodsza o 4 dni.
Kiedy masz następną wizytę? 🙂
Ja idę 24.11 prywatnie, może coś więcej się pokaże 😉 i jeszcze muszę za jakieś 2 tygodnie umówić się do swojego lekarza na nfz, bo ostatnio zlecił mi badania, a bez wizyty ich nie odbiorę. Wtedy zdecyduje też którego ostatecznie wybiorę do prowadzenia ciąży.
 
Kiedy masz następną wizytę? 🙂
Ja idę 24.11 prywatnie, może coś więcej się pokaże 😉 i jeszcze muszę za jakieś 2 tygodnie umówić się do swojego lekarza na nfz, bo ostatnio zlecił mi badania, a bez wizyty ich nie odbiorę. Wtedy zdecyduje też którego ostatecznie wybiorę do prowadzenia ciąży.
Ja chodzę prywatnie, mam naprawde bardzo dobrego lekarza. Następna wizyta 29.11.
Nic nie napisał bo to niestety nic pewnego. Ważne żeby choć jedno było 😉 byłyby to w tedy bliźniaki dwujajowe co za tym idzie potrzebują wszystkiego podwójnie. Łożyska itd. To nie taka prosta sprawa ale trzymam mocno kciuki😉
Zdaję sobie sprawę że nie jest to prosta sprawa. To dopiero początek, jak w przypadku większości ciąż tutaj. Ale miałyśmy sobie dodawać otuchy, a takie posty niestety dodają, ale stresu... 😔
 
Ja chodzę prywatnie, mam naprawde bardzo dobrego lekarza. Następna wizyta 29.11.

Zdaję sobie sprawę że nie jest to prosta sprawa. To dopiero początek, jak w przypadku większości ciąż tutaj. Ale miałyśmy sobie dodawać otuchy, a takie posty niestety dodają, ale stresu... 😔
Nie ma się co martwić na zapas 😉
Dwa pęcherzyki to dwa powody do radości 🥳 Bliźnięta dwujajowe to jest bardzo dobry układ. Z pewnością mniej zagrożeń niż przy jednojajowych. Ciesz się kochana i trzymam kciuki za dwójeczkę 👍🤗
 
Nie ma się co martwić na zapas 😉
Dwa pęcherzyki to dwa powody do radości 🥳 Bliźnięta dwujajowe to jest bardzo dobry układ. Z pewnością mniej zagrożeń niż przy jednojajowych. Ciesz się kochana i trzymam kciuki za dwójeczkę 👍🤗
dokładnie! Jeżeli bliźniaki to dużo lepiej, że dwujajowe 😊 ja po cichu liczyłam na dwójkę za jednym zamachem, także zazdroszczę ❤
 
reklama
Ja chodzę prywatnie, mam naprawde bardzo dobrego lekarza. Następna wizyta 29.11.

Zdaję sobie sprawę że nie jest to prosta sprawa. To dopiero początek, jak w przypadku większości ciąż tutaj. Ale miałyśmy sobie dodawać otuchy, a takie posty niestety dodają, ale stresu... 😔
Wer-ka, głowa do góry :* Jestem przekonana, że @Andziulka30+ nie miała nic negatywnego na myśli, ale rozumiem, że mogłaś poczuć się zbita z pantałyku. Ja znam same dobre historie z bliźniakami i jak byłam w pierwszej ciąży to mi się marzył taki układ ;) Jestem przekonana, że dacie radę :) A w ogóle to dla mnie takie nieeesamowite! ❤️❤️❤️ ! Dla mnie już sama myśl, że w człowieku sobie rośnie drugi maleńki człowiek jest taką fantastyczną sprawą a ty masz dwa ludziki! Będę Ci moooocno kibicować i życzę by dizdziulki oszczędziły mamusię maksymalnie :)
 
Do góry