reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Tłuuuuszcze [emoji6]
Ale wczoraj zachcianki leciały. [emoji16][emoji16] Ja jak zwykle już spałam [emoji17][emoji1751] powiem Wam że za mną prawie codziennie chodzi coś niezdrowego [emoji1745] ktoś napisał kiedyś że zachcianki nie istnieją tylko to jest brak witamin ( czy czegoś ) w naszym organizmie - to ja się pytam co mają fastfoody [emoji54][emoji23]
Miłej i spokojnej soboty Wam życzę ..
 
Heeej 😀 ja po mojej pierwszej wizycie na usg musiałam wczoraj ochłonąć... ale na szczęście wszystko dobrze. Najważniejym dla mnie było dowiedzieć się czy ciąża jest w macicy i jest! Lekarz założył mi już kartę ciąży, termin na 23.07.2022. Za tydzień w piątek kolejna wizyta i wtedy powinnam już dostać skierowanie na badania.
P.S załączam zdjęcie, przyjżyjcie się dobrze 😉Zobacz załącznik 1338595
Jak dobrze widzę to są dwa pęcherzyki gratulacje! :)
 
To ja jedyny czas jak jadłam słodkie a właściwie czekolade to tuż po porodzie. Natomiast poród miałam bardzo trudny, byłam pod kroplówką prawie dobe później i myślę że mega mi brakowało magnezu stąd takie zapotrzebowanie. Później ujawniła mi się tężyczka i po suplementacji wszystko przeszło.
Łłłoo nutellą.. już nie pamiętam tego smaku [emoji54] nie jadam słodyczy - nie jadam bo nie lubię, odrzuca mnie od nich. Ale jak byłam w ciąży z córką to poprostu mogłabym tylko słodycze jesc i wtedy dopiero poznałam smaki niektórych słodkości właśnie jeden z pierwszych miejsc to była nutellą.[emoji1786][emoji1786] Jak tylko urodziłam wrócił odrzut od słodyczy.[emoji1745] Ciekawa jestem jak będzie w tej ciąży. [emoji39]
 
Byłam w szoku, nie spytałam 🤦‍♀️napisał mi 3 mm ale nie wiem czy to ten mniejszy, większy czy jak...
Myślałam że pisze gdzieś na zdjęciu 😉
A jeszcze jedno wiesz kiedy miałaś owulację?
Sorki, że tak dopytuje, ale jak ostatnio byłam w środę to też był sam pęcherzyk jak u Ciebie. Mimo, że od om mam około 6+3 aktualnie, ale wydaje mi się że ciąża młodsza i chyba podobnie idziemy 🙂
 
reklama
Myślałam że pisze gdzieś na zdjęciu 😉
A jeszcze jedno wiesz kiedy miałaś owulację?
Sorki, że tak dopytuje, ale jak ostatnio byłam w środę to też był sam pęcherzyk jak u Ciebie. Mimo, że od om mam około 6+3 aktualnie, ale wydaje mi się że ciąża młodsza i chyba podobnie idziemy 🙂
Żaden problem 🙂 wydaje mi się że owulacja była między 28 a 30 października, ale niestety dokładnie nie wiem. Kurde coś tu niby jest napisane na zdjęciu ale nie ogarniam tego za bardzo 😂 wg usg 4t6d, czyli od om ciąza młodsza o 4 dni.
 
Do góry