reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
w którym tygodniu zaczynały wam sie mdłości? ja jestem 6+1 i nic narazie, zero :)
5+5 mi się zaczęły dzisiaj jest 7+5 i mam ochotę walic głową w ścianę tak mi niedobrze ze szok obiad na raty gotuje i wszystko bym dala żeby jeden dzień mi było dobrze jeden malutki dzień. Dzisiaj to mam jakąś masakrę normalnie. Ciesz się z braku mdłości moja siostra 30 tydz ciazy i od początku zero objawów
 
mojej kolezance jak sie zaczely 7 tc tak trwały prawie całą ciąże, masakra się biedna męczyła że szok hehe
5+5 mi się zaczęły dzisiaj jest 7+5 i mam ochotę walic głową w ścianę tak mi niedobrze ze szok obiad na raty gotuje i wszystko bym dala żeby jeden dzień mi było dobrze jeden malutki dzień. Dzisiaj to mam jakąś masakrę normalnie. Ciesz się z braku mdłości moja siostra 30 tydz ciazy i od początku zero objawów
 
Dziewczyny ja to mam mega parcie na kapustę kiszona, serio. Codziennie bym jadła. Dobrze że mam swoją, babci roboty w słoikach. Dobra idę po słoik bo mi się przypomniało, 🤣😍
 
O jak ja Wam zazdroszczę ze możecie wszystko jeść ! U mnie niestety dieta cukrzycowa :( pomimo tego ze jestem szczupła glukoza na czczo troszkę za wysoko i już ta nieszczęsna dieta :(
 
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
 
reklama
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
 
Do góry