reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja dokładnie tak samo, robiłam ząb kanałowo, grubo kasy poszło, minęło trochę a on boli No jak to możliwe, poszłam do innego zdj a tu jeden korzeń zrobiony, drugi nie i ząb nie do uratowania. Drugi raz robiłam ząb to kilka wizyt prywatnie czyścił dawał jakieś lekarstwo, poszłam to dziurka była taka ze ja nie widziałam a in rozwiercił cały, i tak wiercił co wizytę aż wszystkie ścianki odpadły, serio. Na koniec jak niby zrobił to mój ząb wyglądał jak był zrobiła kulkę z gumy do rzucia i tam dała. Przyszłam do domu to aż ryczałam . Mąż tam że mną poszedł z awantura. No i niby inny dr tam pracujący poprawił ale ząb już jest słabszy, i nie ma gwarancji że np jak będę jadła orzechy to się coś nie stanie. Ja to z tych co idę jak boli
Ja w ten sposób straciłam 3 zęby ( z każdym szłam na zwykłe plombowanie i każdy następny dentysta od razu wyrok że oooo ale tu kanałowe trzeba ) ... Każdy leczony kanałowo nadawał się potem już tylko do wyrwania. Sąsiednie przy okazji też uszkodzone. 8'ka wyrwana tak, że przy okazji 7'ka się cała rozchwiała ( zabezpieczona ale już jest uszkodzony )
Nie, jak ma się uraz to z tym zrobić się już potem nic nie da. Psychika zjechana do dna, do zera. Dentysta=mój wróg.

Ja wiem ze stan uzębienia i pruchnica to poważny problem ... ale ja bym musiała chyba najlepiej wszystkie wyrwać i sztuczną szczękę dać sobie zrobić.
Naprawdę dobry dentysta to skarb.
 
reklama
Ja w ten sposób straciłam 3 zęby ( z każdym szłam na zwykłe plombowanie i każdy następny dentysta od razu wyrok że oooo ale tu kanałowe trzeba ) ... Każdy leczony kanałowo nadawał się potem już tylko do wyrwania. Sąsiednie przy okazji też uszkodzone. 8'ka wyrwana tak, że przy okazji 7'ka się cała rozchwiała ( zabezpieczona ale już jest uszkodzony )
Nie, jak ma się uraz to z tym zrobić się już potem nic nie da. Psychika zjechana do dna, do zera. Dentysta=mój wróg.

Ja wiem ze stan uzębienia i pruchnica to poważny problem ... ale ja bym musiała chyba najlepiej wszystkie wyrwać i sztuczną szczękę dać sobie zrobić.
Naprawdę dobry dentysta to skarb.
Współczuję takich traumatycznych doświadczeń 🥺
 
Nie miałam dokładnie zapisanej om. Początkowo pierwszy gin wyliczył mi 4.07. Zmieniłam gina, 2 wizyty mam już za sobą i potwierdza się, że tp będzie raczej wcześniej. Teraz przyjmuje 28.06. Przycupnelam tutaj z Wami i nie chce mi się przenosić na czerwcowe, tam i tak już mają pozamykane fora itp. Chyba mnie nie pogonicie..? 🙂
Kochana jeszcze nie jest powiedziane, że nie urodzisz w lipcu. Ja wczesniejsze ciąze przenosiłam o ok 10 dni 🙂.
 
Ja wiem że muszę iść ... ja to wiem ale ... ech.


aaaaaaaaaa o zębach się nie mówi bo to na pecha jest !
idę po serniczka
 

Załączniki

  • 20211202_114447.jpg
    20211202_114447.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 47
Ja bym sernik mogła jeść codziennie od jakichś bitych 3 tygodni, dzień w dzień.
Coś jak te wasze Drwale 😂😂😂
Wczoraj nigdzie nie mogłam dostać no to dzisiaj se całą blaszkę Złotej Rosy upiekłam.
 
reklama
Do góry