reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, miałam dziś nadprogramowa wizytę.
Od wczoraj pobolewał mnie brzuch, jakby kłucie, jak szybciej szlam lub się gwałtownie przekręciłam. No i spanikowałam. Dziś po 12 byłam. Maluch ma 2 cm, ale dostałam duphaston oraz utrogestan dopowchowo (progesteron). Mam uważać leżeć dużo spacery tylko krótkie nic nie podnosić itp.
Jednak intuicja mnie nie zawiodła. Dobrze że poszłam. Kosmowka się odkleja w jednym miejscu leciutko jeśli dobrze zrozumiałam.
Serduszko biło jak szalone, wiek ciąży z usg 8 tyg 5 dni.
 

Załączniki

  • 94a90eec-295b-40ab-b337-98573d52073f.jpg
    94a90eec-295b-40ab-b337-98573d52073f.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 70
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
Ja chodzę prywatnie ,USG zawsze mi robi . Ja na prenatalne dostałam przy II wizycie. Chyba dają gdy widać serduszko, bo wtedy wiadomo że ciąża się rozwija, a nie że jest pusty pęcherzyk.

@jazz_joanna mmmm ja do tego bym makaron spagetti dołączyła 🤤
 
Jak wy możecie o jedzeniu ciągle masakra. Heh będę musiała chyba się odizowac z forum z powodu tych rozmow o jedzeniu. Niektóre izolowały się bo panikowały a ja bo za dużo jedzenia tu. Dzisiaj mialam pierwsze przytulanie z toaleta jak widzę jedzenie to nie moge dzisiaj
 
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
Ja prenatalne na nfz dlatego na pierwszej wizycie dał skierowanie, co do usg to u mnie jest na każdej wizycie ale chodzę prywatnie. Nie wyobrażam sobie iść, tak się czeka na wizytę i żeby usg nie było
 
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
Ja mam wizytę 21.12 i wtedy dopiero ma mnie umówić na prenatalne.
 
A ja mam pytanie, bo tak nadrabiam i byłam na 1 usg, druga wizytę mam 22 grudnia, ale lekarz nic nie mówił o prenatalnych. Czekać grzecznie? Z tego co czytam większość z Was już ma umówione, czy któraś nie ma?

I czy na drugiej wizycie macie tez usg? Mi wpisali ‚konsultacje’ i Pani w recepcji powiedziała, ze jak konsultacje to bez usg.

Może chce tylko wyniki sprawdzić i zapisać na prenatalne .. jak u niego byłam jeszcze nie wiedziałam, ze tak to działa od Was teraz wyczytuje.
Ja dzisiaj zaczęłam 9 tydzień i też nie jestem jeszcze umówiona na prenatalne, ale u mnie prenatalne robi mój lekarz prowadzący ( posiada certyfikat FMF) więc on już tego pilnuje żeby to USG mi zrobić w odpowiednim momencie.
 
reklama
Do góry