reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja mam w poniedziałek, dzwoniłam do mojej pani doktor- powiedziała, zebym przyszła ale jeszcze wcześniej zadzwoniła czy czasami nie utknęła niestety w szpitalu, to może być różnie. Wizyta jest dla mnie konieczna bo dzisiejsze wyniki z moczu wskazują na ZUM :( ale już jak pójdę do przychodni to sama, mąż poczeka w samochodzie, Oczywiście będzie mu okropnie smutno ale to jedna wizyta, lepiej dmuchać na zimne i ograniczać kontakt z ilością osób z każdej strony :)
Asia co to ZUM?

Dajcie dziewczyny znac po badaniach na kogo czekacie 😀
 
reklama
U nas po połówkowych.. Będzie chłopiec,wszystko dobrze, tylko szyjkę mam na granicy normy.. Jak się skróci do następnej wizyty to będę mieć zakładany pessar :(jestem przerażona wizja przedwczesnego porodu.. Tak sobie myślę że problem z szyjka może być przez łyżeczkowanie... Kurcze jakby za mało stresów człowiek miał 🙄😶 niech ten czas szybciej leci....
 
Onka jesteśmy z Tobą! Staraj się jak najwiecej leżeć, tak jak to jest przy zaleceniach na skracającą się szyjkę macicy. Najważniejsze, że synek zdrowy :) będzie dobrze! Może nie będzie skracała się Tobie aż tak i pozostanie na tej granicy do czasu porodu :)
 
U nas po połówkowych.. Będzie chłopiec,wszystko dobrze, tylko szyjkę mam na granicy normy.. Jak się skróci do następnej wizyty to będę mieć zakładany pessar :(jestem przerażona wizja przedwczesnego porodu.. Tak sobie myślę że problem z szyjka może być przez łyżeczkowanie... Kurcze jakby za mało stresów człowiek miał 🙄😶 niech ten czas szybciej leci....
Na spokojnie moja droga. Moja ciocia w ciazy bliźniaczej dochodziła z pessarem do końca. A oprócz krótkiej szyjki miała ją też peknieta. Wszystko będzie dobrze. Ściskam i gratuluję synka :)
Chłopcy chyba maja przewagę tu u nas w grupie 😁
To czekamy na wieści o dziewczynkach, równowaga sił musi być ☺
 
@Maria_0701 ja mam rh-(-), miałam podawana szczepionkę w czerwcu po poronieniu. Chwilowo przeciwciał nie mam, ale też będę miała szczepionkę podawana w ciąży. Są różne szkoły, niektórzy czekają aż się urodzi dziecko i dopiero podają jak wyjdzie z + , niektórzy zlecają w czasie ciąży i potem jak dziecko się rodzi z + to jeszcze jedna. Szczerze to wolę drugą opcję [emoji846] w dupę zastrzyk i już, żadnych efektów ubocznych ani nic nie miałam. To rutynowe działanie [emoji846]
 
Hey dziewczyny ja jestem po połówkowych z dzidzia wszystko ok ale mam przodujace łożysko czy ktos wie cos na ten temat niewiem czy lezec czy mogę chodzić lekarz nie panikował ale mówił ze cesarka i to dużo wcześniej :(pozdrawiam was dziewczynki
 
Hey dziewczyny ja jestem po połówkowych z dzidzia wszystko ok ale mam przodujace łożysko czy ktos wie cos na ten temat niewiem czy lezec czy mogę chodzić lekarz nie panikował ale mówił ze cesarka i to dużo wcześniej :(pozdrawiam was dziewczynki
Przodujące czy na przedniej ścianie? Bo to dwie różne sprawy.. Na forum widziałam Taki wątek dużo dziewczyn tam pisało o przodującym łożysku, może tam będziesz miała trochę informacji z pierwszej ręki 🤔☺️ nie martw się na zapas, 😙
 
reklama
Cześć, ja na ostatnim badaniu dowiedziałam się, że mam łożysko na przedniej ścianie i że przez to właśnie ruchy mogę odczuwać dopiero od 22tygodnia 🙂
Przy przodującym chyba powinien Cie uprzedzić i poinformować jak będzie przebiegać dalsza ciąża. I tak jak pisze Onka, na tym forum w tematach jest / był ten temat poruszany. Jednak wiadomo, każdy przechodzi inaczej więc na spokojnie 🙂
 
Do góry