reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, jestem w 12tc czy was też pobolewa brzuch jak długo siedzicie lub np nosicie rajstopy? Bo mnie to powoli doprowadza do szału 😝jak chodzę i leze oraz mam luźne dresowe spodnie i nic nawet lekko nie uciska brzucha jest ok. Wspominałam o tym lekarzowi, twierdzi że nie powinien pobolewac już, przebadal i wszystko jest ok. Ale i tak się zastanawiam 🙄😊 innych dolegliwości ciazowych na szczęście nie mam.
 
reklama
Dziewczyny, jestem w 12tc czy was też pobolewa brzuch jak długo siedzicie lub np nosicie rajstopy? Bo mnie to powoli doprowadza do szału 😝jak chodzę i leze oraz mam luźne dresowe spodnie i nic nawet lekko nie uciska brzucha jest ok. Wspominałam o tym lekarzowi, twierdzi że nie powinien pobolewac już, przebadal i wszystko jest ok. Ale i tak się zastanawiam 🙄😊 innych dolegliwości ciazowych na szczęście nie mam.


Tak kochana spokojnie . Mnie teraz boli na przykład góra brzucha, ale chyba przez to ze się zdenerwowałam
 
Hej dziewczyny! Gratulacje waszych maluszków:) chciałam zapytać kiedy mówicie o ciazy swoim dzieciom. Mój mały ma 5 lat i pewnie nie zauważa mojego powiekszajacego się brzucha ale inni owszem (na razie winne są święta) bo chciałam aby on pierwszy się dowiedział. Kiedy u was przyszła ta informacja do rodzeństwa?
 
Hej dziewczyny! Gratulacje waszych maluszków:) chciałam zapytać kiedy mówicie o ciazy swoim dzieciom. Mój mały ma 5 lat i pewnie nie zauważa mojego powiekszajacego się brzucha ale inni owszem (na razie winne są święta) bo chciałam aby on pierwszy się dowiedział. Kiedy u was przyszła ta informacja do rodzeństwa?
Ja mam córkę, 6,5 roku, powiedzieliśmy jej pod koniec I trymestr, bo już miałam taki brzuch, że wszyscy się donyslali i nie chcieliśmy żeby ktoś obcy jej powiedział. Bardzo się ucieszyła, że będzie starszą siostrą.

Szeri jeśli nie jest to taki ból, że zginą cię w pół i nie możesz funkcjonować i jesteś 100% że coś się dzieje to to jest nie normalne i należy jechać na IP czy dzwonić do gina.
Natomiast pobolewania na dole, na górze, na środku, lewy jajnik, prawy jajnik, pachwiny, kręgosłup, to normalne bóle związane z rozrastaniem macicy i z hormonalnym obluzowywaniem się ścięgien.
 
U mnie starszy ma niewiele ponad rok, mówimy mu, że będzie starszym bratem od początku, gdyby był starszy też wolałabym by dowiedzial się od nas rodziców a nie kogoś innego. Takie przygotowanie na rodzeństwo to ważna sprawa bardzo.
 
Moja właśnie skończyła dwa latka i niedawno się dowiedziała :) powiedzielismy jej że będziemy mieć małego dzidziusia ale ona mówi cały czas że nie chce dzidziusia ani brata ani siostry... Tak że ciężko będzie z nią chociaż mam nadzieję że się pomału oswoi...
 
Dziewczyny jutro zaczynam 12 tydzień czyli 11+0, czy jest to normalne że przeszły mi mdłości i piersi mniej bolą? Czy mam sie niepokoić?
 
reklama
Dziewczyny jutro zaczynam 12 tydzień czyli 11+0, czy jest to normalne że przeszły mi mdłości i piersi mniej bolą? Czy mam sie niepokoić?
Ostatnio pytałam o to samo. U mnie byl 11 tydz 3 dzien kiedy objawy ustaly. Przeszło na 3-4 dni zupelnie i wrocily ze zdwojona sila.. teraz wracaja wymioty co 2-3 dni, a ostatnich kilka dni sie srednio czuje ogolnie. Nie martwilabym się, chociaż sama już sialam mężowi panikę i do szpitala chciałam jechać. Po dwóch poronieniach jestem jeszcze bardziej wyczulona na wszystkie objawy, ale to nic nie znaczy.
Byłam u lekarza w piątek i wszystko w porządku. Sam powiedział, że objawy powinny powoli ustępować i że ich brak albo ustepowanie o niczym zlym nie świadcza. Ja dzisiaj 11tydz. 6 dzień, chociaż wg usg dzidzia nadrobila 3 dni, więc naprawdę nie ma się co martwić na zapas :)

Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku. Kiedy masz kolejną wizytę?
 
Do góry