reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A najgorsze jest to, że wśród rodziny i znajomych same córki :) miałam obiecane różowe kaftaniki, sukieneczki...a tu bach... Synek :p będzie rodzynkiem
U nas znow same chlopaki tylko jedna dziewczynka u siostry. Wiec dla chlopca mialabym prawie wszystko po starszaku i synkach mlodszej siostry. No ale plec dopiero za dwa tygodnie poznam jak sie oczywiscie uda podejrzec.
 
reklama
Czy ktoras z Was czyta jakies ciazowe poradniki ? Albo ogolnie dotyczace noworodkow, rodzicielstwa ? Mozecie cos polecic ?
Ja w pierwszej ciąży bardzo dużo czytałam co prawda w internecie 🙂 ale interesował mnie każdy tydzień jak rozwija się moje dziecko itp🙂 później dużo korzystałam z bloga Hafija.pl jest to blog mamy karmiącej i bardzo dużo informacji 🙂 miałam dużo artykułów ze szkoły rodzenia jak znajdę (o ile ich się już nie pozbylam )to mogę wam tu wrzucic :)
 
Czy ktoras z Was czyta jakies ciazowe poradniki ? Albo ogolnie dotyczace noworodkow, rodzicielstwa ? Mozecie cos polecic ?
Ja jeszcze nic nie czytam poza aplikacją. I chyba o ciąży czytać nie będę. Szukam sobie jakiejś fajnej książki o rozwoju noworodka i czasu na jej czytanie 🙃
Podobno poradnik Brazeltona jest dobry i dużo tłumaczy o zachowaniach dzieci i o komunikowaniu się z nimi od pierwszych dni.
 
Dzień dobry dziewczynki

Jak tam wyspane? Ja poszłam spać o 4- młoda chyba jelitowke podchwyciła gdzieś 🤷🏻‍♂️🤦‍♀️

Co do poradników to ja kiedyś czytałam ‚Jezyk Niemowlat’ Trinny Hogg czy jakoś tak.

Fajnie napisana wiem fajnych rzeczy się dowiedziałam. I stosuje do dziś :)

Idę żreć sniadanko i pierwszy raz zabieram się za Yoge dla ciężarnych :)

Miłego dnia
 
Czy ktoras z Was czyta jakies ciazowe poradniki ? Albo ogolnie dotyczace noworodkow, rodzicielstwa ? Mozecie cos polecic ?
[/QUOTE]

Ja w pierwszej ciąży na zwolnieniu od połowy 6 miesiąca byłam tosporo czytałam, polecam:
1. Dziecko bez kosztów. Poradnik o niekupowanie
Bardzo racjonalne podejście, zrezygnowałam z wielu gadżetów dzięki temu
2. Księga ciąży, rodzicielstwa Searsow
3. Książki fizjoterapeuty Zawistowskiego seria Mamo, tato, co Ty na to
4. Dziecko z bliska A. Stein
5. Moje dziecko nie chce jeść Gonzales
6. Bobas lubi wybór
7. Mamy dla mamy
Bardzo polecana, ja dopiero teraz kupiłam siostrze,która jest w pierwszej ciąży


Tyle tak na szybko sobie przypomniałam.
 
To upolowalam, ale nie wiem czy długi rękaw na lipiec to dobry wybór... :p
 

Załączniki

  • Screenshot_20200104-110738.jpg
    Screenshot_20200104-110738.jpg
    256,4 KB · Wyświetleń: 101
To upolowalam, ale nie wiem czy długi rękaw na lipiec to dobry wybór... :p
Kilka przyda się na pewno, te pierwsze ubranka przy synu przez jakieś 2-3miesiace nam służyły, a urodził się pokaźny.
Ja niewiele mialam ubranek z kopertowym zapięciem, szybciej zakłada się takie zwykłe przez głowę, tylko trochę wprawy trzeba nabrać;)
Lipiec też kojarzę jako raczej chłodniejszy miesiac, u nas to upały czerwiec, sierpień, wrzesień- tak mam jakoś zakodowane.
 
reklama
Do góry