reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Musisz wejść w ustawienia, kliknąć swoje ID (to zazwyczaj to pierwsze, u mnie imię i nazwisko), wybrać iCloud i zaznaczyć dostęp do zdjęć (załączam screena), zdjęcia się zaczną transferować.
Och, a jak klikniesz w te zdjęcia w menu, będziesz mogła wybrać czy iphone ma przerzucać pliki czy kopiować i zostawiać oryginały.
 
reklama
Kupiłam na wyprzedaży jakiś trojpak leginsy-koszulka- podkoszulka w hm za 40 zł. Prałam już kilka razy i nic się nie dzieje. Są mega fajne, bo jestem wysoka 178 i są długie za kostkę [emoji846] jutro ruszam na dział hm na wyprzedaż po jakieś spodnie
 
Ja miałam fotelik Cybex Aton M ale tylko niecale 10 msc.Moja córka to pulpecik i było jej ciasno,nie chciala leżeć, w czasie jazdy byly histerie nieziemskie.Wazyla 11 kg stabilnie siedziała, nawet już chodziła i doradca zaproponował mi normalny fotelik i od tamtej pory skończyły się problemy.Sama siedziała bawiła się,lepiej widziała i ok.Cybex sam w sobie ok.Budka mi się podobała bo podnoszona niezależnie od rączki.
 
Dziewczyny szukam legginsów ciążowych i znalazłam z lidla 🙂 miała któraś? Może polecić?Jak z ich jakością ? Nie oczekuje cudów bo tylko po domu chciałam bo wygodnie ale nie chciałabym żeby po pierwszym praniu były doniczego 🙂
Ja kupiłam na allegro za jakieś ładne pieniądze, znajdę to ci wrzucę. Zasadniczo oblowilam się w ciuchlandzie w jeansy ciążowe z. pasem którego uwielbiam. Wszystkie biodrowki, majtki spodnie doprowadzają mnie od dawna do szału, głównie dlatego że cisna mi blizne po CC. A te. ciążowe ciuchy są mega wygodne.
 
Ja niedługo tez musze wybrac sie na jakies zakupy. Co prawda mieszcze sie jeszcze w dwie pary jeansow ale tak na styk. Leginsy mam jakieś zwykle z hm i narazie nie cisna no i po domu to jednak najwygodniejsze dla mnie dresy☺
 
Moja siostra miala dla synow cabriofixa i obu dlugo w nich wozila bo pierwszego 17 miesiecy a drugiego 15 miesiecy. Często niestety maluchy wyrastaja wzrostem bo do 13 kg ciezko dobic przecietnemu roczniakowi. My nie chcemy bazy do fotelika bo kolejny fotelik mamy juz z kompletna baza wiec lupinke chcemy na pas bo tak tez jest bezpiecznie a bazy nie bedziemy potrzebowac do nastepnego fotela. Dualfix nie nadaje sie jako pierwszy fotelik.

Tak dualfix jest dla starszych dzieci, chodziło mi o swingfix, który jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 18kg. Ale chyba faktycznie mało praktyczny dla noworodka, skoro nie może służyć jako nosidełko.
 
reklama
Ale się rozpisałyście w ostatnich dniach :)
Witam nowe dziewczyny. Im więcej nas tym lepiej, bo różnie tu z liczebnością bywało.
Pisałyście o wózkach, fotelikach i łóżeczkach - ja jeszcze nawet nie szukam, nie czytam, po prostu jakoś się boję. Ubranek jeszcze też nawet nie oglądam nigdzie, ale wiem, że bratowa mi jakieś rzeczy odłożyła, bo ma kilkumiesięczne dziecko, więc coś tam na mnie czeka. Jedyny zakup, o którym myślę w tej chwili to o suszarce do ubrań :p podobno przy dziecku szczególnie się przydaje. Któraś ma doświadczenie i poleca?

Co do igieł - nie mam zupełnie problemu, też codziennie mam zastrzyki z heparyny i dobrze to znoszę. Ale bardzo źle znoszę łykanie tabletek. Nawet najmniejszych. To jakaś normalnie fobia. Od razu zaciska mi się gardło. A codziennie mam ich 9 do połknięcia. Chłopak mówił, ze się przyzwyczaję, ale mam wrażenie, że psychika tak działa, że z dnia na dzień jest gorzej. Te większe muszę czymś gazowanym popić, wtedy jaaaaako taaaaako pójdzie. Więc jak widać, każda ma jakieś dziwactwa :p
 
Do góry