reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny jakie polecacie witaminy? Właśnie mi się kończy pregna plus a kupiłam ją tak bez zastanowienia i myślę że może by ją zmienić tylko nie wiem na jakie... W pierwszej ciąży zazywalam femibion i jak nic nie znajdę lepszego to może kupię jego 🙂

Ja jak w poprzedniej ciązy używam Prenatal, dodatkowo kwas foliowy i witaminę D, bo trochę w te suplementy nie wierzę.
 
reklama
Ja po CC mega szybko doszłam do siebie, gdybym miała pewność, że teraz też tak będzie to od razu chciałam bym CC.
Obawę mam właśnie o to, że można próbować naturalnie a i tak CC się skończy, przerażają mnie tez historie z mega nacięciami, pęknięciami, bliznami po tym- takie doświadczenia mają moje znajome. Przy tym moje CC to był "pikuś".
Choć nastawiona byłam na naturalny poród, ale, że tydzień po terminie nawet skurczy przepowiadających nie miałam a dziecko i tak już duże było zgodziłam się na cc- żadnych skierowań nie mialam- decyzja lekarzy w szpitalu, których nie znałam.
Stara ja przy 4 kg Zosce ani nie peklam ani żadnych powikłań . Poszło gładko 😂😂 zastanawiam się tylko tym razem nad gazem rozweselającym 🤣
 
Polecam poczytać informacje o witaminach: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Tu jest porównanie 25 popularnych suplementów. Można porównać skład (i ceny) i dobrać coś dla siebie. Ja wybrałam Symvital Mama.

Co do porodów, to ja całe życie zarzekałam się, że poproszę o CC na życzenie. Mogłabym, bo moja lekarka rozumie co to znaczy strach przed porodem i nie zmusza do SN.
Natomiast teraz, jak już jestem w ciąży to myślę, że poczekam jak to się wszystko rozwiąże. Nie nakładam sobie presji, że muszę urodzić SN, ale też nie chcę się dobrowolnie położyć na stół operacyjny. Jeśli będę mogła rodzić SN to spróbuję. Jeśli jednak lekarz zaleci CC to się zgodzę. Taki przynajmniej mam teraz plan ;)
Dzięki zaraz sobie poczytam o witaminach 😃
 
Paulina ja korzystałam z gazu i mam wrażenie że jego działanie polegało na tym że podczas wdechu gazu poprostu skupiałam się żeby go dobrze wdychać i to odwracało uwagę od skurczy 😂 a jak już pojawiły się mega mocne skurcze to nie dałam rady wdychać tego bo mnie to tak wkurzało nie wiem dlaczego 😂 poprosi myślałam że ta butle zaraz wywalę i było po gazie 😂 ale warto spróbować przynajmniej na poczatku było że tak powiem wesoło 😂
 
Paulina ja korzystałam z gazu i mam wrażenie że jego działanie polegało na tym że podczas wdechu gazu poprostu skupiałam się żeby go dobrze wdychać i to odwracało uwagę od skurczy 😂 a jak już pojawiły się mega mocne skurcze to nie dałam rady wdychać tego bo mnie to tak wkurzało nie wiem dlaczego 😂 poprosi myślałam że ta butle zaraz wywalę i było po gazie 😂 ale warto spróbować przynajmniej na poczatku było że tak powiem wesoło 😂
Ja tez mam takie wrażenie 🤣 i tez tak odpływałas między skurczami ?? Bo ja strasznie
 
Na gaz to najmocniej liczył mój mąż, że się zalapie a tu psikus i cc- tu myślał, że też coś podejrzy a obok mojej głowy za parawanem ciągle był.
 
Na gaz to najmocniej liczył mój mąż, że się zalapie a tu psikus i cc- tu myślał, że też coś podejrzy a obok mojej głowy za parawanem ciągle był.
Pozwolili mu wejs
Ja tez mam takie wrażenie 🤣 i tez tak odpływałas między skurczami ?? Bo ja strasznie
No powiem Ci że też odplywalam 😂 tak że ogólnie swój poród dobrze wspominam gdyby nie koncowa CC 😪
 
reklama
Do góry