reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja oczywiscie tez jak najbardziej pisze sie na watek prywatny :)

Chyba jestem jedyna ktora na sama mysl o kompletowaniu wyprawki ma ochote sie rozplakac bo dopiero co to robilam w marcu [emoji23] i wtedy tez nie byla to zadna przyjemnosc dla mnie. Na szczescie teraz mam wszystko po synu wiec wszystko jest co potrzeba i nic poza nowymi butelkami i pieluchami rozmiar 0 nie mam zamiaru kupowac w razie co :) ale mimo wszystko znow to wyciagac, prac, prasowac... o matko :(

Ja nadal bez listu z terminem wizyty. Dzis mamy 11+3 wg ostatniego usg choc moze byc troche inaczej bo tamto usg bylo przez brzuch (6+3) i kobieta sie troche nagimnastykowala zeby zmierzyc crl i nie wydaje mi sie zeby na tym etapie mogla to zrobic dobrze przez brzuch biorac pod uwage ze kazdy milimetr ma znaczenie.

Czuje sie nadal do niczego. Duzo bym dala zeby czuc sie dobrze...
 
Cześć Dziewczyny :)
Jak tylko będę mieć informacje o prywatnym wątku to napiszę co i jak :)
Nadal potrzebna będzie druga moderatorka, żeby to wszystko działało więc jak ktoś się czuje na siłach to dajcie znać.

@Paulina.zen - dokładnie. Test podwójny to białko PAPP-A i wolne beta-hCG.
Jest jeszcze test potrójny - hCG, AFP i estriol. Ten można wykonywać między 15 a 18 tygodniem.
U mnie okazało się, że będę mieć robione oba, bo lekarka wpisała mnie na jakiś program dofinansowywany ze środków unijnych.

@Zabajona - przykro mi, że nie ma u Ciebie żadnej poprawy. Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale u mnie objawy puściły dopiero w 13+1, więc jeszcze nie wszystko stracone.
 
Cześć Dziewczyny :)
Jak tylko będę mieć informacje o prywatnym wątku to napiszę co i jak :)
Nadal potrzebna będzie druga moderatorka, żeby to wszystko działało więc jak ktoś się czuje na siłach to dajcie znać.

@Paulina.zen - dokładnie. Test podwójny to białko PAPP-A i wolne beta-hCG.
Jest jeszcze test potrójny - hCG, AFP i estriol. Ten można wykonywać między 15 a 18 tygodniem.
U mnie okazało się, że będę mieć robione oba, bo lekarka wpisała mnie na jakiś program dofinansowywany ze środków unijnych.

@Zabajona - przykro mi, że nie ma u Ciebie żadnej poprawy. Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale u mnie objawy puściły dopiero w 13+1, więc jeszcze nie wszystko stracone.


@Kazumi no właśnie tak myślałam . A ja poszłam na badanie , babka pobrała mi na sam test pappa. Zapłaciłam za test pappa tylko. Druga cześć krwi mi zamroziła jakby była potrzeba jednak na ta betę. I dzisiaj do mnie zadzwonili ze jednak ta beta jest potrzebna i mam przyjść i im dopłacić 160 zł
I zgupialam trochę

Ps. Ja mogę być drugim moderatorem
 
Dzięki za info, popatrzę na te wózki i leżaczek.
Łóżeczko raczej będę wybierała pod kątem wyglądu. Jakieś proste, z szufladą.
To jak masz przeprowadzkę to rzeczywiście wszystko się pewnie rozjaśni już w nowym miejscu :)


A teraz z innej beczki - zbieram listę dziewczyn chętnych na dostęp do wątku prywatnego. Piszcie tu lub na priv.
Przyda się też ktoś, kto spędza dużo czasu w necie- wygląda na to, że nie mamy wśród lipcowych mam żadnej moderatorki 🤷‍♀️
Ja jestem chętna 😁
 
reklama
Do góry