reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja postanowiłam sobie zacząć temat wyprawki w nowym roku. Teraz mam zwyczajnie za dużo domowo-służbowych spraw do ogarnięcia przed świętami.
Poza tym mamy zaplanowany mały remont w marcu i tym też się jeszcze nie zajęłam.

Na pewno chce nowe łóżeczko. To nie jest wielki wydatek i od dawna mówiłam Mężowi, że chce nóweczkę ;)
Wózek wolę używany. Fotelik będę miała prawie nowy od Siostry. A ciuszki... Kilka nowych takich cieszących moje oko :) i reszta jakieś niedrogie (np. pepco) albo używane.
Kupimy też pewnie monitor oddechu. Zwykły albo z wideo nianią- jeszcze nie zdecydowałam. Nad resztą będę dopiero myśleć.

Aha... W kwestii przesądów. W Mikołajki kupiłam pierwszą maskotkę dla Fasolki 🙃
 
@Kazumi ja absolutnie na kobietę złego słowa nie mówię tylko serce mi pęka jak słyszę , ze sprawdza po mojej Julce łazienkę jak posprzątała i robi awanturę ze nie tak kibe umyła . Ja zawsze swojej córce tłumacze ze ma ja szanować. Staram się być ale dzisiaj chyba emocje mi wzięły górę po rozmowie z córka i to co usłyszałam
 
@Paulina.zen - no sytuacja jest patowa. Nie przemówisz exowi do rozsądku skoro jest pod pantoflem i daje do siebie startować z rękami z powodu Twojego nazwiska... Z nią też nie pogadasz skoro jest o Ciebie wściekle zazdrosna...
Zostaje tylko być dla Córki zawsze gdy będzie tego potrzebować. Dopóki chce spędzać tam czas z ojcem wiesz, że sobie z tym wszystkim radzi. Gdyby stwierdziła, że nie chce do nich jechać, to wtedy będzie oznaczało, że to dla Niej za dużo i będziesz musiała interweniować.
Pewnie łatwo mi się mówi... Ale przynajmniej dziewczyna będzie w życiu umiała funkcjonować wśród niezrównoważonych ludzi. A takich nie brakuje...
 
@Paulina.zen - no sytuacja jest patowa. Nie przemówisz exowi do rozsądku skoro jest pod pantoflem i daje do siebie startować z rękami z powodu Twojego nazwiska... Z nią też nie pogadasz skoro jest o Ciebie wściekle zazdrosna...
Zostaje tylko być dla Córki zawsze gdy będzie tego potrzebować. Dopóki chce spędzać tam czas z ojcem wiesz, że sobie z tym wszystkim radzi. Gdyby stwierdziła, że nie chce do nich jechać, to wtedy będzie oznaczało, że to dla Niej za dużo i będziesz musiała interweniować.
Pewnie łatwo mi się mówi... Ale przynajmniej dziewczyna będzie w życiu umiała funkcjonować wśród niezrównoważonych ludzi. A takich nie brakuje...


I pozostaje mi wierzyć ze tak jest. Nie chce iść do sądu jakiś ograniczeń robić bo to jej Tata . Ale mądrze mówisz. Mną to emocje zaczęły targać i serce mi po prostu pęka.
 
Dziewczynki tak mnie ciagnie z lewej strony, podbrzusze aż po pachwinę ze leżę i czekam aż przestanie :( miałam coś podobnego w pierwszej ciąży tylko z dużo większa siła i wylądowałam w szpitalu. Prawdopobnie macica się rozrasta i coś tam uciska na nerwy. Mam nadzieje ze to to samo.
 
Dziewczynki tak mnie ciagnie z lewej strony, podbrzusze aż po pachwinę ze leżę i czekam aż przestanie :( miałam coś podobnego w pierwszej ciąży tylko z dużo większa siła i wylądowałam w szpitalu. Prawdopobnie macica się rozrasta i coś tam uciska na nerwy. Mam nadzieje ze to to samo.
Ja nie pamiętam żeby w poprzednich ciazach brzuch mnie bolał a teraz cały czas. Praktycznie codziennie bolą mnie jajniki (nie jest to ból jednostajny tylko przychodzi i odchodzi) i w krzyżu jak na okres. Pocieszam się tym że piszecie tutaj, że to normalne 😀
 
reklama
Dziewczyny badalyscie już glukoze na czczo? Mi wyszła 105 i się zastanawiam czy to bardzo źle? Czy to już cukrzyca ciążowa?
 
Do góry