reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Uff, przeszło, ale co się napłakałam to moje [emoji17] Jak wyszłam rano z domu tak wróciłam przed 16. Fakt, że większość czasu spędziłam na siedząco, ale nie wychodziłam przez 3 tygodnie. Przez ten ból mam mega wyrzuty sumienia a mój mąż dzielnie leżał ze mną czekając aż mi przejdzie.
 
Dziewczyny a słyszałyście coś o wózkach Dada Paradiso? Spodobał mi się model Apus, jak dla mnie jest piękny, ale nie ma o nim żadnych opinii, chyba wyszedł w tym roku i jestem ciekawa jak się użytkuje. I do tego ma fajna cene
 
Też mam torbiel i to 6cm ale lekarz też mówił że to nic strasznego oby nie rósł.
Dziewczyny też mam torbiel na prawym jajniku. Na pierwszej wizycie miał 3 cm a po 2 tygodniach 6cm! Lekarz też stwierdził że trzeba obserwować a w razie jak nie będzie się zmniejszać to zabieg w 2 trymestrze. Na pożegnanie dał mi jeszcze skierowanie na test ROMA, który na szczęście wyszedł negatywnie. Czekam na kolejną wizytę jaka teraz ma wielkość....
 
Dziewczyny też mam torbiel na prawym jajniku. Na pierwszej wizycie miał 3 cm a po 2 tygodniach 6cm! Lekarz też stwierdził że trzeba obserwować a w razie jak nie będzie się zmniejszać to zabieg w 2 trymestrze. Na pożegnanie dał mi jeszcze skierowanie na test ROMA, który na szczęście wyszedł negatywnie. Czekam na kolejną wizytę jaka teraz ma wielkość....
Co to za test?
 
reklama
@Sylwuszka1989 - super wizyta, duże dzieciątko. Gratulacje!

@Kasiaparasia - dzięki. Muszę zapamiętać ten rozmaryn. To może być ciekawe :)

@Paulina.zen - co tu dużo pisać. Tak sobie Twój ex wybrał to niech teraz sobie radzi z jej zachowaniem i nie zawraca Ci gitary.
Córka jest na szczęście duża. Ja bym starała się być ponad to i przede wszystkim nie najeżdżać na nową partnerkę exMęża. Córka zauważy, że skoro Ty się tym nie przejmujesz to Ona też nie ma powodu. Dzieci, mimo że coraz bardziej samodzielne, jednak wzorują się na naszych zachowaniach.
 
Do góry