reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny z tymi piersiami... moje co prawda nie urosły, ale są tak obolałe... po schodach nie mogę wejść :/ a bez stanika tragedia, w nocy tez jak śpię to aż czasami się budzę...
gratuluje dziewczyny dzisiejszych udanych wizyt 🥰 aż milej na serduszku wiedząc, ze tyle dobrych wiadomości :D ja nie wiem jak dotrwam do swojej poniedziałkowej 🤔 ale noc miałam straszna za sobą... ogólnie dzisiaj czuje się jak totalny wrak. Nie mam na nic siły, cały czas bym leżała i spała.... nie wiem czy jakieś ciśnienie jest słabe czy co się dzieje, ale tak zle się jeszcze nie czułam...
 
Mnie też jakoś dzisiaj słabo, ospała jestem. Mdli mnie niemiłosiernie. Już chyba wolałam wymioty [emoji1787]

Uwielbiam wysyp pozytywnych informacji tutaj [emoji7]
 
Mi się tez strasznie chce spać...pogoda do dupy, zimno wieje, mala ilość kofeiny... już bym poszła z chęcią ale boje się że o 3 wtedy skończę spać.
 
dzień dobry :)
wstałam! obudziłam się wpół do 12.
Ale. jaki.mialam przepiekny sen! że byłam w Chorwacji, po sezonie ale. jeszcze ciepło, i na wszystko mogłam sobie pozwolić :D nawet czułam bryze od morza [emoji15]

Witam nowe. dziewczyny. Życzę spokojnych nudnych ciąż ;)

Róża nie wiem jak można komuś napisać co ma myślec i czuć 🤷‍♀️ jeśli dziewczyna pisze ze nie chce dziecka albo że było wpadka i nie wie jak to będzie dalej to znaczy że takie ma właśnie odczucia i obawy. Czy to się komuś. mieści w. głowie czy nie. Czy Bóg coś. dał? nie wiem :/ ale. wiem z całą pewnością że Bóg nie wychować, jeść nie da, nie przypilnuje 8-9 godzin na czas pracy. Co to wogole. za tekst?

Czyli co według ciebie dziewczyna biedna powinna zrobić . Nie wiem Syrii jak można napisać ze będąc w ciąży nie chce dziecka a to które biega koło niej już tak. Co jest winne dziecko poczęte - . Czy jest inne od tego które się urodziło.
Jak nie wie jak tak bedzje dalej to mogła na tym poprzestać a nie pisać ze nie chce . wiadomie ze myśli są różne ale napisać coś takiego to się nie mieści w głowie . Niestety dużo jest takich dziewczyn które tak myślą. A pisać tak ja ty piszesz ze Bóg nie wychowa , jeść nie da - śmieszne.
wiedz ze czasem los przynosi różne rzeczy a potem człowiek siebie przypomina co kiedyś powiedział ( chciałaś to masz ) . Życzę wszystkim dziewczynom ślicznych bobasków i kochających ich rodziców .
 
reklama
Dzisiaj mam dzień użalania się nad sobą, ale oczywiście tylko po pracy 😂 Został mi hamburger z łososiem z pracy bo mój mi dwa zrobil a mialam jeszcze jabłko banana k ciastko francuskie, wróciłam zjadlam go i teraz.... jeść mi się chce dalej..no ale coś ciepłego...najlepiej zupkę jakaś...czyli wszystko czego nie mam. Wymyślam jak cholera... może owsiankę? Fajnie no ale nie mam siły wstać zrobić :D jestem taka biedna 😂😂
 
Do góry